PIC32MX795F512L-80I/PT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC32MX795F512L-80I/PT

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
PROGRAMMED - PIC32MX795F512L-80I
Kategoria
të pakategorizuara
Familja
të paklasifikuara
Seria
-
Instock
630
Fletët e të dhënave në internet
PIC32MX795F512L-80I/PT PDF
hetim
  • seri:*
  • paketë:-
  • statusi i pjesës:Active
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SKY77761-11

SKY77761-11

Skyworks Solutions, Inc.

PAM FOR LTE

Në magazinë: 111 654

Me porosi: 111 654

$0.69000

B44066R6012E230

B44066R6012E230

TDK EPCOS

POWER FACTOR CNTRLR BR6000-R12

Në magazinë: 800

Me porosi: 800

$390.00000

225683

225683

ERNI Electronics

PWRELMT 16PIN PFIT HOLE M5

Në magazinë: 80 000

Me porosi: 80 000

$2.30000

MCP6476UT-E/LT

MCP6476UT-E/LT

Roving Networks / Microchip Technology

IC OP AMP SINGLE 3MHZ E-TEMP

Në magazinë: 4 500

Me porosi: 4 500

$0.47800

PAC1952T-1E/4MX

PAC1952T-1E/4MX

Roving Networks / Microchip Technology

DUAL HIGH-SIDE CURRENT SENSOR

Në magazinë: 50

Me porosi: 50

$1.06000

LDTS24A

LDTS24A

Roving Networks / Microchip Technology

TVS UNIDIRECTIONAL TO-3 3KW

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$105.00000

2-1718230-1

2-1718230-1

TE Connectivity AMP Connectors

1,5MM PIN HSG 5-7 POS ASSY

Në magazinë: 1 500

Me porosi: 1 500

$4.28300

MCP6476T-E/LT

MCP6476T-E/LT

Roving Networks / Microchip Technology

IC OP AMP SINGLE 3MHZ E-TEMP

Në magazinë: 6 000

Me porosi: 6 000

$0.26500

SKY77764-11

SKY77764-11

Skyworks Solutions, Inc.

SKY77765-11 PAM FOR BAND 5

Në magazinë: 5 000 000

Me porosi: 5 000 000

$0.44000

2316817-1

2316817-1

TE Connectivity AMP Connectors

HD3 TAB CONTACT AU0.38 S SIZE L/

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$0.95000

Kategoria e produkteve

të paklasifikuara
59307 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2N5306-PBFREE-883653.jpg
Top