BSO615NGXUMA1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BSO615NGXUMA1

Prodhuesi
IR (Infineon Technologies)
Përshkrim
MOSFET N/P-CH 8-SOIC
Kategoria
të pakategorizuara
Familja
të paklasifikuara
Seria
-
Instock
128500
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:*
  • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • statusi i pjesës:Active
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MT29F4G01ABBFDWB-IT:F

MT29F4G01ABBFDWB-IT:F

Micron Technology

SLC 4GBIT SPI 1.8V 8UPDFN IT

Në magazinë: 4 350

Me porosi: 4 350

$4.28000

MCP6006UT-E/LT

MCP6006UT-E/LT

Roving Networks / Microchip Technology

IC OP AMP SINGLE 1MHZ E-TEMP

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$0.18000

BCM89811B1AWMLG

BCM89811B1AWMLG

Broadcom

AUTOMOTIVE BROADR-REACH ETHERNET

Në magazinë: 1 357

Me porosi: 1 357

$4.85810

IQE013N04LM6CGATMA1

IQE013N04LM6CGATMA1

IR (Infineon Technologies)

40V N-CH FET SOURCE-DOWN CG 3X3

Në magazinë: 750 000

Me porosi: 750 000

$3.40000

964587-1

964587-1

JUN-POW TIM GEH 2P

Në magazinë: 550 000

Me porosi: 550 000

$1.00000

963142-1

963142-1

TE Connectivity AMP Connectors

MQS SINGLE-WIRE SEAL FOR 4MM

Në magazinë: 38 337

Me porosi: 38 337

$0.10000

2316817-5

2316817-5

TE Connectivity AMP Connectors

HD3 TAB CONTACT AU0.38 3L SIZE L

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$1.04000

BSO613SPVGXUMA1

BSO613SPVGXUMA1

IR (Infineon Technologies)

MOSFET N/P-CH 8-SOIC

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$3.95000

8579-0-15-80-11-27-10-0

8579-0-15-80-11-27-10-0

Mill-Max

RECEPTACLE WITO NO TAIL

Në magazinë: 6 260

Me porosi: 6 260

$0.60368

2316817-2

2316817-2

TE Connectivity AMP Connectors

HD3 TAB CONTACT AU0.38 M SIZE L/

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$0.46832

Kategoria e produkteve

të paklasifikuara
59307 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2N5306-PBFREE-883653.jpg
Top