RLR05C1003FPBSL

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

RLR05C1003FPBSL

Prodhuesi
Vishay / Dale
Përshkrim
RES 100K OHM 1% 1/8W AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
RLR05C1003FPBSL PDF
hetim
 • seri:Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:100 kOhms
 • tolerancës:±1%
 • fuqia (vat):0.125W, 1/8W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:Military, Moisture Resistant, Weldable
 • koeficienti i temperaturës:±100ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 150°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:P (0.1%)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CFR-12JT-52-3K9

CFR-12JT-52-3K9

Yageo

RES 5% 1/6W AXIAL

Në magazinë: 0

$0.00966

RLR07C36R0GSRE6

RLR07C36R0GSRE6

Vishay / Dale

RES 36 OHM 2% 1/4W AXIAL

Në magazinë: 0

$0.36176

MFR50SDRE52-7K5

MFR50SDRE52-7K5

Yageo

RES MF 1/2W 0.5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.01575

RNC60K8661FSB14

RNC60K8661FSB14

Vishay / Dale

RES 8.66K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$1.16907

RNC55J3650FSRE8

RNC55J3650FSRE8

Vishay / Dale

ERC-55 365 1% T-9 RNC55J3650FS R

Në magazinë: 0

$0.62510

ERL20499K00FKEA500

ERL20499K00FKEA500

Vishay / Dale

ERL-20-500 499K 1% T-1 EA E3

Në magazinë: 0

$0.85785

CMF554M6000FHEK

CMF554M6000FHEK

Vishay / Dale

RES 4.6M OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$1.47420

VR68000006203JAC00

VR68000006203JAC00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 620K OHM 1W 5% AXIAL

Në magazinë: 475

$0.71000

RNC50J9832BSB14

RNC50J9832BSB14

Vishay / Dale

RES 98.3K OHM 1/10W .1% AXIAL

Në magazinë: 0

$3.51120

RN55E4072BRE6

RN55E4072BRE6

Vishay / Dale

RES 40.7K OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.35644

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top