CMF50348K00FHEB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CMF50348K00FHEB

Prodhuesi
Vishay / Dale
Përshkrim
RES 348K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
CMF50348K00FHEB PDF
hetim
 • seri:CMF
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:348 kOhms
 • tolerancës:±1%
 • fuqia (vat):0.25W, 1/4W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
 • koeficienti i temperaturës:±50ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 175°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RNC50K4991FRRE5

RNC50K4991FRRE5

Vishay / Dale

ERC-50 4.99K 1% T-1 RNC50K4991FR

Në magazinë: 0

$1.56940

RNC50H2132DSRSL

RNC50H2132DSRSL

Vishay / Dale

RES 21.3K OHM 1/10W .5% AXIAL

Në magazinë: 0

$5.16800

RSF1WSJR-52-270R

RSF1WSJR-52-270R

Yageo

RES METAL OXIDE 1W 5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.02604

MBA02040C1783FRP00

MBA02040C1783FRP00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 178K OHM 0.4W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.02490

CMF6011K000FKR670

CMF6011K000FKR670

Vishay / Dale

RES 11K OHM 1W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.11200

RNC50K3012FRRE6

RNC50K3012FRRE6

Vishay / Dale

RES 30.1K OHM 1/10W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$1.56940

BSI05860R00DR26

BSI05860R00DR26

Vishay / Sfernice

RES WW AXIAL

Në magazinë: 0

$2.92068

MFR-12DTD52-10K2

MFR-12DTD52-10K2

Yageo

RES MF 1/6W 0.5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.02880

RNC60J16R0BRR36

RNC60J16R0BRR36

Vishay / Dale

ERC-55-200 16 .1% T-9 RNC60J16R0

Në magazinë: 0

$4.48210

RNC50J1092BSRE5

RNC50J1092BSRE5

Vishay / Dale

ERC-50 10.9K .1% T-9 RNC50J1092B

Në magazinë: 0

$2.10250

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top