RNC55J5762BRRSL

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

RNC55J5762BRRSL

Prodhuesi
Vishay / Dale
Përshkrim
RES 57.6K OHM 1/8W .1% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
RNC55J5762BRRSL PDF
hetim
 • seri:Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:57.6 kOhms
 • tolerancës:±0.1%
 • fuqia (vat):0.125W, 1/8W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:Military, Moisture Resistant, Weldable
 • koeficienti i temperaturës:±25ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 175°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:R (0.01%)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RWR89N1000FSBSL

RWR89N1000FSBSL

Vishay / Dale

RES 100 OHM 3W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 0

$11.38200

CPCP0520R00JE321

CPCP0520R00JE321

Vishay / Dale

RES 20 OHM 5W 5% RADIAL

Në magazinë: 0

$10.00000

ROX6001M00FNF5

ROX6001M00FNF5

Vishay / Dale

RES 1M OHM 1% 20W AXIAL

Në magazinë: 0

$34.84600

RN60C1473FRSL

RN60C1473FRSL

Vishay / Dale

RES 147K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.24480

MFP50SBRE52-26K

MFP50SBRE52-26K

Yageo

RES MF 1/2W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.09576

RLR07C52R3FSRE5

RLR07C52R3FSRE5

Vishay / Dale

ERL-07 52.3 1% T-1 RLR07C52R3FS

Në magazinë: 0

$0.50400

RNC55H4991DRB14

RNC55H4991DRB14

Vishay / Dale

ERC-55 4.99K .5% T-2 RNC55H4991D

Në magazinë: 0

$3.85000

RLR20C1132FRRE5

RLR20C1132FRRE5

Vishay / Dale

ERL-20 11.3K 1% T-1 RLR20C1132FR

Në magazinë: 0

$1.07400

CMF5512R900DHBF

CMF5512R900DHBF

Vishay / Dale

RES 12.9 OHM 1/2W .5% AXIAL

Në magazinë: 0

$1.26000

RWR84S7R50FSBSL

RWR84S7R50FSBSL

Vishay / Dale

RES 7.5 OHM 7W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 0

$19.74500

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top