LR2F4K7

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LR2F4K7

Prodhuesi
TE Connectivity AMP Connectors
Përshkrim
RES 4.70K OHM 3/4W 1% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
LR2F4K7 PDF
hetim
 • seri:LR, Neohm
 • paketë:Tape & Box (TB)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:4.7 kOhms
 • tolerancës:±1%
 • fuqia (vat):0.75W, 3/4W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:±100ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 155°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
Y0785150K000T9L

Y0785150K000T9L

VPG Foil

RES 150K OHM 0.4W 0.01% RADIAL

Në magazinë: 0

$14.07140

RNC60H1054FSRE5

RNC60H1054FSRE5

Vishay / Dale

ERC-55-200 1.05M 1% T-2 RNC60H10

Në magazinë: 0

$6.71650

MFP1WSBRD52-39K

MFP1WSBRD52-39K

Yageo

RES MF 1W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.23275

CMF5053K600FKEA

CMF5053K600FKEA

Vishay / Dale

RES 53.6K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.17024

MRS25000C3658FRP00

MRS25000C3658FRP00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 3.65 OHM 0.6W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.03000

HHV-25JT-52-39K

HHV-25JT-52-39K

Yageo

RES MF 1/4W 5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.03546

AV471KE

AV471KE

Ohmite

RES 470 OHM 10% 2W RADIAL

Në magazinë: 0

$15.88020

RNC50H9160BSRE6

RNC50H9160BSRE6

Vishay / Dale

RES 916 OHM 1/10W .1% AXIAL

Në magazinë: 0

$3.01910

RNC55H41R2FSRE7

RNC55H41R2FSRE7

Vishay / Dale

ERC-55 41.2 1% T-2 RNC55H41R2FS

Në magazinë: 0

$0.46949

FC0204JT-52-240K

FC0204JT-52-240K

Yageo

RES 0.4W 5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.01154

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top