CMF55165K00FHEK

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CMF55165K00FHEK

Prodhuesi
Vishay / Dale
Përshkrim
RES 165K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
CMF55165K00FHEK PDF
hetim
 • seri:CMF
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:165 kOhms
 • tolerancës:±1%
 • fuqia (vat):0.5W, 1/2W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
 • koeficienti i temperaturës:±50ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 175°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SFR16S0005623FA500

SFR16S0005623FA500

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 562K OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.02145

RLR20C46R4FSRE6

RLR20C46R4FSRE6

Vishay / Dale

ERL-20 46.4 1% T-1 RLR20C46R4FS

Në magazinë: 0

$1.79550

CMF5513K200BER670

CMF5513K200BER670

Vishay / Dale

RES 13.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.39767

RNC55H1520BSRSL

RNC55H1520BSRSL

Vishay / Dale

RES 152 OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 0

$4.75200

AV471KE

AV471KE

Ohmite

RES 470 OHM 10% 2W RADIAL

Në magazinë: 0

$15.88020

LTO030F1R000JTE3

LTO030F1R000JTE3

Vishay / Sfernice

RES 1 OHM 30W 5% TO220

Në magazinë: 0

$6.83000

CMF5531R600FER8

CMF5531R600FER8

Vishay / Dale

RES 31.6 OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.19950

RNR50J1022FMB14

RNR50J1022FMB14

Vishay / Dale

ERC-50 10.2K 1% T-9 RNR50J1022FM

Në magazinë: 0

$4.19200

CMF50220K00FHEA

CMF50220K00FHEA

Vishay / Dale

RES 220K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.29393

CW010100R0JS67

CW010100R0JS67

Vishay / Dale

RES 100 OHM 13W 5% AXIAL

Në magazinë: 0

$1.31850

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top