PSP900JB-56R

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PSP900JB-56R

Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
RES 56 OHM 9W 5% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PSP900JB-56R PDF
hetim
 • seri:PSP
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:56 Ohms
 • tolerancës:±5%
 • fuqia (vat):9W
 • përbërjen:Wirewound
 • veçoritë:Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
 • koeficienti i temperaturës:-
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 350°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RW13X70A391JB00

RW13X70A391JB00

Vishay / Sfernice

SFERNICE FIXED RESISTORS

Në magazinë: 0

$27.18800

MFR50SFBE52-90K9

MFR50SFBE52-90K9

Yageo

RES MF 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.01190

Y07857K50000T9L

Y07857K50000T9L

VPG Foil

RES 7.5K OHM 0.6W 0.01% RADIAL

Në magazinë: 0

$8.45880

MBA02040C5763FCT00

MBA02040C5763FCT00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 576K OHM 0.4W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.02490

RWR81SR866FSRSL

RWR81SR866FSRSL

Vishay / Dale

RES 0.866 OHM 1W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 0

$10.99000

MFR50SDBE52-843R

MFR50SDBE52-843R

Yageo

RES MF 1/2W 0.5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.01470

RNC55H41R2FSRE7

RNC55H41R2FSRE7

Vishay / Dale

ERC-55 41.2 1% T-2 RNC55H41R2FS

Në magazinë: 0

$0.46949

RLR07C4022FPRE6

RLR07C4022FPRE6

Vishay / Dale

RES 40.2K OHM 1% 1/4W AXIAL

Në magazinë: 0

$0.38038

RN60C1023DRSL

RN60C1023DRSL

Vishay / Dale

RES 102K OHM 1/4W .5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.30600

RWR84S2870FSB12

RWR84S2870FSB12

Vishay / Dale

RES 287 OHM 7W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 0

$16.44500

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top