CMF5514K700BHRE

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CMF5514K700BHRE

Prodhuesi
Vishay / Dale
Përshkrim
RES 14.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
CMF5514K700BHRE PDF
hetim
 • seri:CMF
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:14.7 kOhms
 • tolerancës:±0.1%
 • fuqia (vat):0.5W, 1/2W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
 • koeficienti i temperaturës:±50ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 175°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CMF551K3000FHBF

CMF551K3000FHBF

Vishay / Dale

RES 1.3K OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$1.26000

RNC50K4991FRRE5

RNC50K4991FRRE5

Vishay / Dale

ERC-50 4.99K 1% T-1 RNC50K4991FR

Në magazinë: 0

$1.56940

Y0785453R000T9L

Y0785453R000T9L

VPG Foil

RES 453 OHM 0.01% 0.6W RADIAL

Në magazinë: 0

$26.30000

PTF65700K00BYEK

PTF65700K00BYEK

Vishay / Dale

RES 700K OHM 1/4W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 0

$2.62500

RWR74S7001FMBSL

RWR74S7001FMBSL

Vishay / Dale

RES 7K OHM 5W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 0

$6.08000

RWR89S2R05FSS73

RWR89S2R05FSS73

Vishay / Dale

RES 2.05 OHM 3W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 0

$5.49450

RNC55J2612BSB1465

RNC55J2612BSB1465

Vishay / Dale

ERC-55-65 26.1K .1% T-9 RNC55J26

Në magazinë: 0

$5.45600

CF1/4CT52R103J

CF1/4CT52R103J

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL

Në magazinë: 1 050

$0.10000

RLR07C11R8FRRSL23

RLR07C11R8FRRSL23

Vishay / Dale

ERL-07-23 11.8 1% T-1 RLR07C11R8

Në magazinë: 0

$1.20900

RNR55H3480FSB14

RNR55H3480FSB14

Vishay / Dale

ERC-55 348 1% T-2 RNR55H3480FS B

Në magazinë: 0

$2.23850

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top