TACL225M006XTA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TACL225M006XTA

Prodhuesi
Elco (AVX)
Përshkrim
CAP TANT 2.2UF 20% 6.3V 0603
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë tantal
Seria
-
Instock
482
Fletët e të dhënave në internet
TACL225M006XTA PDF
hetim
 • seri:TACmicrochip®, TAC
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:2.2 µF
 • tolerancës:±20%
 • tension - i vlerësuar:6.3 V
 • lloji:Molded
 • esr (rezistenca ekuivalente e serisë):7.5Ohm
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • jetëgjatësia @ temp.:-
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:0603 (1608 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.039" (1.00mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • kodi i madhësisë së prodhuesit:L
 • vlerësimet:-
 • veçoritë:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M39003/09-4012/TR

M39003/09-4012/TR

Vishay / Sprague

CAP TANT 82UF 10% 10V AXIAL

Në magazinë: 0

$54.32624

TPSB475M025R0700

TPSB475M025R0700

Elco (AVX)

CAP TANT 4.7UF 20% 25V 1411

Në magazinë: 0

$0.34388

593D156X0025C2TE3

593D156X0025C2TE3

Vishay / Sprague

CAP TANT 15UF 20% 25V 2312

Në magazinë: 0

$0.39798

TAJE106M050BNJ

TAJE106M050BNJ

Elco (AVX)

CAP TANT 10UF 20% 50V 2917

Në magazinë: 0

$3.57637

109D826X9015C2

109D826X9015C2

Vishay

CAP TANT 82UF 10% 15V AXIAL

Në magazinë: 0

$38.82560

CWR09FB105KM

CWR09FB105KM

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 0

$11.17875

TAZG107K010LBSB0923

TAZG107K010LBSB0923

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 0

$10.11450

CWR29KC336KCHA\W

CWR29KC336KCHA\W

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 0

$35.58607

CWR19HB686KCGB\M250

CWR19HB686KCGB\M250

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 0

$22.06490

TWSE567K060CBSZ0000

TWSE567K060CBSZ0000

Elco (AVX)

WET TANT CAP

Në magazinë: 0

$89.92500

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top