CC0603GRNPO9BN270

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CC0603GRNPO9BN270

Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
CAP CER 27PF 50V NPO 0603
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
4846
Fletët e të dhënave në internet
CC0603GRNPO9BN270 PDF
hetim
 • seri:CC
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:27 pF
 • tolerancës:±2%
 • tension - i vlerësuar:50V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:0603 (1608 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.035" (0.90mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
VJ1812Y563KXEAT

VJ1812Y563KXEAT

Vishay / Vitramon

CAP CER 0.056UF 500V X7R 1812

Në magazinë: 0

$0.43443

01016D272KAT2A

01016D272KAT2A

Elco (AVX)

CAP CER SMD

Në magazinë: 0

$0.00874

1210Y1K00330GCT

1210Y1K00330GCT

Syfer

CAP CER 33PF 1KV C0G/NP0 1210

Në magazinë: 0

$0.60009

1206J2500682MXT

1206J2500682MXT

Syfer

CAP CER 6800PF 250V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.19750

1812Y5000101JCR

1812Y5000101JCR

Syfer

CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1812

Në magazinë: 0

$0.67033

GRM155R71C273JA01J

GRM155R71C273JA01J

TOKO / Murata

CAP CER MLCC

Në magazinë: 0

$0.00785

C1206X152GAGEC7800

C1206X152GAGEC7800

KEMET

CAP CER 1206 1.5NF 250V C0G 2%

Në magazinë: 0

$0.34168

0805Y500P700DQT

0805Y500P700DQT

Syfer

CAP CER 0.7PF 500V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.44624

C327C564M1R5TA

C327C564M1R5TA

KEMET

CAP CER RAD 560NF 100V X7R 20%

Në magazinë: 0

$0.28670

EMK212AB7225MD-T

EMK212AB7225MD-T

TAIYO YUDEN

CAP CER 2.2UF 16V X7R 0805

Në magazinë: 5 511

$0.26000

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top