C0402C399C5HACAUTO

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

C0402C399C5HACAUTO

Prodhuesi
KEMET
Përshkrim
CAP CER 0402 3.9PF 50V ULTRA STA
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
C0402C399C5HACAUTO PDF
hetim
 • seri:AUTO-150C-(CxxxxC-AUTO)
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:3.9 pF
 • tolerancës:±0.25pF
 • tension - i vlerësuar:50V
 • koeficienti i temperaturës:X8R
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C
 • veçoritë:Low ESL, High Temperature
 • vlerësimet:AEC-Q200
 • aplikacionet:Automotive
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:0402 (1005 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.022" (0.55mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1206J1000331GAR

1206J1000331GAR

Syfer

CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206

Në magazinë: 0

$0.52622

VJ1825A103JBBAT4X

VJ1825A103JBBAT4X

Vishay / Vitramon

CAP CER 10000PF 100V NP0 1825

Në magazinë: 0

$1.06537

C1210X7R500-684KNE

C1210X7R500-684KNE

Venkel LTD

CAP CER 0.68UF 50V X7R 1210

Në magazinë: 0

$0.19083

1210Y1005P60BFR

1210Y1005P60BFR

Syfer

CAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1210

Në magazinë: 0

$1.41162

C320C123F3G5TA

C320C123F3G5TA

KEMET

CAP CER 0.012UF 25V C0G/NP0 RAD

Në magazinë: 0

$1.31138

2220J1000563JCT

2220J1000563JCT

Syfer

CAP CER 0.056UF 100V C0G 2220

Në magazinë: 0

$3.28228

FG18X7R1H472KNT00

FG18X7R1H472KNT00

TDK Corporation

CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL

Në magazinë: 0

$0.06720

VJ1206A270FLEAJ32

VJ1206A270FLEAJ32

Vishay / Vitramon

CAP CER 27 PF 500V NP0(C0G) 1206

Në magazinë: 0

$2.31814

GCG32ER71E106KA12L

GCG32ER71E106KA12L

TOKO / Murata

CAP CER 10UF 25V X7R 1210

Në magazinë: 1 802

$1.38000

GRM188R71C274MA01D

GRM188R71C274MA01D

TOKO / Murata

CAP CER MLCC

Në magazinë: 0

$0.02365

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top