C325C103G2G5TA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

C325C103G2G5TA

Prodhuesi
KEMET
Përshkrim
CAP CER 10000PF 200V C0G/NP0 RAD
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
C325C103G2G5TA PDF
hetim
 • seri:GoldMax 300 Comm C0G
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:10000 pF
 • tolerancës:±2%
 • tension - i vlerësuar:200V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:Low ESL
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:Radial
 • madhësia / dimensioni:0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.300" (7.62mm)
 • trashësia (maksimumi):-
 • ndarjen e plumbit:0.200" (5.08mm)
 • stil plumbi:Formed Leads - Kinked
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C0805C0G201-102JNE

C0805C0G201-102JNE

Venkel LTD

CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.02200

C1206C109C1HAC7800

C1206C109C1HAC7800

KEMET

CAP CER 1206 1PF 100V ULTRA STAB

Në magazinë: 0

$0.02772

1812J2K50332JXR

1812J2K50332JXR

Syfer

CAP CER 3300PF 2.5KV X7R 1812

Në magazinë: 0

$1.01359

1206J2500682MXT

1206J2500682MXT

Syfer

CAP CER 6800PF 250V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.19750

VJ0805A150FFAMP

VJ0805A150FFAMP

Vishay / Vitramon

CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$1.06400

1808Y1000220GCT

1808Y1000220GCT

Syfer

CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.53176

HC1812CG120J201

HC1812CG120J201

Meritek

CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 1812

Në magazinë: 0

$0.38410

SR151C682KAR

SR151C682KAR

Elco (AVX)

CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL

Në magazinë: 626

$0.44000

2225J1000564KXT

2225J1000564KXT

Syfer

CAP CER 0.56UF 100V X7R 2225

Në magazinë: 0

$2.39539

K682K15X7RF53H5

K682K15X7RF53H5

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 6800PF 50V X7R RADIAL

Në magazinë: 0

$0.04000

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top