VJ1206Y102KBLAT4X

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

VJ1206Y102KBLAT4X

Prodhuesi
Vishay / Vitramon
Përshkrim
CAP CER 1000PF 630V X7R 1206
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
VJ1206Y102KBLAT4X PDF
hetim
 • seri:VJ OMD
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:1000 pF
 • tolerancës:±10%
 • tension - i vlerësuar:630V
 • koeficienti i temperaturës:X7R
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:Soft Termination, High Voltage
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:Boardflex Sensitive
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1206 (3216 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.132" L x 0.063" W (3.35mm x 1.60mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.067" (1.70mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1206J0630182FAT

1206J0630182FAT

Syfer

CAP CER 1800PF 63V C0G/NP0 1206

Në magazinë: 0

$1.21064

0402YD224KAT4A

0402YD224KAT4A

Elco (AVX)

CAP CER SMD

Në magazinë: 0

$0.02069

C0402C331M3JAC7867

C0402C331M3JAC7867

KEMET

CAP CER 330PF 25V U2J 0402

Në magazinë: 0

$0.01839

2225J0500684KDT

2225J0500684KDT

Syfer

CAP CER 0.68UF 50V X7R 2225

Në magazinë: 0

$3.36393

SR205E103MAA

SR205E103MAA

Elco (AVX)

CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL

Në magazinë: 0

$0.13662

SA055E104ZAN7

SA055E104ZAN7

Elco (AVX)

CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL

Në magazinë: 0

$0.06391

2225J1000824KDR

2225J1000824KDR

Syfer

CAP CER 0.82UF 100V X7R 2225

Në magazinë: 0

$3.51806

CKR06BX224KRV

CKR06BX224KRV

Elco (AVX)

CAP CER RADIAL

Në magazinë: 0

$1.75467

VJ0603D270GLXAC

VJ0603D270GLXAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0603

Në magazinë: 0

$0.40250

C0805X621M8HACAUTO

C0805X621M8HACAUTO

KEMET

CAP CER 0805 620PF 10V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.03256

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top