C1206X334JMRECAUTO7210

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

C1206X334JMRECAUTO7210

Prodhuesi
KEMET
Përshkrim
CAP CER 1206 330NF 63V X7R 5%
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
C1206X334JMRECAUTO7210 PDF
hetim
 • seri:ESD SMD Auto X7R
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:0.33 µF
 • tolerancës:±5%
 • tension - i vlerësuar:63V
 • koeficienti i temperaturës:X7R
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:Soft Termination
 • vlerësimet:AEC-Q200
 • aplikacionet:Automotive, Boardflex Sensitive, ESD Protection
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1206 (3216 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.055" (1.40mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1111J2500620FQT

1111J2500620FQT

Syfer

CAP CER 62PF 250V C0G/NP0 1111

Në magazinë: 0

$3.22940

01016D272KAT2A

01016D272KAT2A

Elco (AVX)

CAP CER SMD

Në magazinë: 0

$0.00874

GA1206A221FBLBR31G

GA1206A221FBLBR31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 220PF 630V C0G/NP0 1206

Në magazinë: 0

$0.22852

1825J5000223JXR

1825J5000223JXR

Syfer

CAP CER 0.022UF 500V X7R 1825

Në magazinë: 0

$1.78889

0603Y2503P00HUT

0603Y2503P00HUT

Syfer

CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 0603

Në magazinë: 0

$0.67939

1206J2500153JXR

1206J2500153JXR

Syfer

CAP CER 0.015UF 250V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.25412

1808J5000331KDR

1808J5000331KDR

Syfer

CAP CER 330PF 500V X7R 1808

Në magazinë: 0

$0.57306

0603Y2000122JDR

0603Y2000122JDR

Syfer

CAP CER 1200PF 200V X7R 0603

Në magazinë: 0

$0.20249

1210J5000561KFT

1210J5000561KFT

Syfer

CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1210

Në magazinë: 0

$0.43258

1808Y2500153JXT

1808Y2500153JXT

Syfer

CAP CER 0.015UF 250V X7R 1808

Në magazinë: 0

$0.42458

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top