0603Y0501P20CAR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

0603Y0501P20CAR

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0603
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
0603Y0501P20CAR PDF
hetim
 • seri:FlexiCap™
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:1.2 pF
 • tolerancës:±0.25pF
 • tension - i vlerësuar:50V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0 (1B)
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:Soft Termination
 • vlerësimet:AEC-Q200
 • aplikacionet:Automotive, Boardflex Sensitive
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:0603 (1608 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.031" (0.80mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
0805J0501P80BQT

0805J0501P80BQT

Syfer

CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.48560

1825J5000223JXR

1825J5000223JXR

Syfer

CAP CER 0.022UF 500V X7R 1825

Në magazinë: 0

$1.78889

1825Y2K00221JCT

1825Y2K00221JCT

Syfer

CAP CER 220PF 2KV C0G/NP0 1825

Në magazinë: 0

$1.70968

C1210X105K101T

C1210X105K101T

Holy Stone Enterprise

CAP CER 1UF 100V X7R 1210

Në magazinë: 6 000

$0.35000

GMC21CG8R0C100NT

GMC21CG8R0C100NT

CAL-CHIP ELECTRONICS INC.

CAP0805 COG 8PF .25PF 100V

Në magazinë: 0

$0.04000

C1210X181J1HACAUTO

C1210X181J1HACAUTO

KEMET

CAP CER 1210 180PF 100V ULTRA ST

Në magazinë: 0

$0.08172

2225J5000182KDR

2225J5000182KDR

Syfer

CAP CER 1800PF 500V X7R 2225

Në magazinë: 0

$2.27542

SR151A150KAR

SR151A150KAR

Elco (AVX)

CAP CER 15PF 100V NP0 RADIAL

Në magazinë: 0

$0.12870

1808Y0250222JXR

1808Y0250222JXR

Syfer

CAP CER 2200PF 25V X7R 1808

Në magazinë: 0

$0.30400

MA0603XR822J100

MA0603XR822J100

Meritek

CAP CER 8200PF 10V X7R 0603

Në magazinë: 0

$0.03400

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top