C1206X7R250-473KNP

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

C1206X7R250-473KNP

Prodhuesi
Venkel LTD
Përshkrim
CAP CER 0.047UF 25V X7R 1206
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:C
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:0.047 µF
 • tolerancës:±10%
 • tension - i vlerësuar:25V
 • koeficienti i temperaturës:X7R
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1206 (3216 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.035" (0.90mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
2225J1000180JFT

2225J1000180JFT

Syfer

CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$3.20063

1812Y0500393KDR

1812Y0500393KDR

Syfer

CAP CER 0.039UF 50V X7R 1812

Në magazinë: 0

$1.02417

1812Y2K50820JCT

1812Y2K50820JCT

Syfer

CAP CER 82PF 2.5KV C0G/NP0 1812

Në magazinë: 0

$0.79279

C0603C104K3RALTU

C0603C104K3RALTU

KEMET

CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603

Në magazinë: 3 451

$0.77000

VJ0603D270GLXAC

VJ0603D270GLXAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0603

Në magazinë: 0

$0.40250

1825J0500394KXR

1825J0500394KXR

Syfer

CAP CER 0.39UF 50V X7R 1825

Në magazinë: 0

$1.95410

VJ0402D4R7CLCAJ

VJ0402D4R7CLCAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0402

Në magazinë: 0

$0.19042

RCE5C2A821J0A2H03B

RCE5C2A821J0A2H03B

TOKO / Murata

CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL

Në magazinë: 0

$0.14555

1825J6300821MXT

1825J6300821MXT

Syfer

CAP CER 820PF 630V X7R 1825

Në magazinë: 0

$1.46007

CDR32BP270BKZRAT

CDR32BP270BKZRAT

Vishay / Vitramon

CAP CER 27PF 100V 10% BP 1206

Në magazinë: 0

$0.31844

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top