2220J6300272JCR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

2220J6300272JCR

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 2700PF 630V C0G/NP0 2220
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
2220J6300272JCR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:2700 pF
 • tolerancës:±5%
 • tension - i vlerësuar:630V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0 (1B)
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:2220 (5750 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.098" (2.50mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C1210C689B4HAC7800

C1210C689B4HAC7800

KEMET

CAP CER 1210 6.8PF 16V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.07428

VJ0805Y222MXAPW1BC

VJ0805Y222MXAPW1BC

Vishay / Vitramon

CAP CER 2200PF 50V X7R 0805

Në magazinë: 0

$0.04085

1812Y5000223JER

1812Y5000223JER

Syfer

CAP CER 0.022UF 500V X7R 1812

Në magazinë: 0

$1.01988

1808Y1000220GCT

1808Y1000220GCT

Syfer

CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.53176

1206J0100224JXR

1206J0100224JXR

Syfer

CAP CER 0.22UF 10V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.34689

CDR33BX104AKSP\500

CDR33BX104AKSP\500

Elco (AVX)

CAP CER SMP MLC HI-REL

Në magazinë: 0

$0.92736

1206Y0636P80DFT

1206Y0636P80DFT

Syfer

CAP CER 6.8PF 63V C0G/NP0 1206

Në magazinë: 0

$0.30583

04023A271GAT2A

04023A271GAT2A

Elco (AVX)

CAP CER 270PF 25V NP0 0402

Në magazinë: 0

$0.11550

0805Y0500102FAT

0805Y0500102FAT

Syfer

CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.80266

0805J2004P70CQT

0805J2004P70CQT

Syfer

CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.43377

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top