1808J2000222FCR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

1808J2000222FCR

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1808
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
1808J2000222FCR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:2200 pF
 • tolerancës:±1%
 • tension - i vlerësuar:200V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0 (1B)
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1808 (4520 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.079" (2.00mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
0805J0501P80BQT

0805J0501P80BQT

Syfer

CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.48560

1812Y0500103KXR

1812Y0500103KXR

Syfer

CAP CER 10000PF 50V X7R 1812

Në magazinë: 0

$0.70909

C0402C331M3JAC7867

C0402C331M3JAC7867

KEMET

CAP CER 330PF 25V U2J 0402

Në magazinë: 0

$0.01839

2225J0500684KDT

2225J0500684KDT

Syfer

CAP CER 0.68UF 50V X7R 2225

Në magazinë: 0

$3.36393

SCC1812X472K202TG

SCC1812X472K202TG

Holy Stone Enterprise

CAP CER 4700PF 250VAC X7R 1812

Në magazinë: 3 000

$1.03000

2225Y1K50331JCR

2225Y1K50331JCR

Syfer

CAP CER 330PF 1.5KV C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$2.12660

1410J1000392MXRE03

1410J1000392MXRE03

Syfer

CAP CER 3900PF 100V X7R 1410

Në magazinë: 0

$0.75600

1825J6300821MXT

1825J6300821MXT

Syfer

CAP CER 820PF 630V X7R 1825

Në magazinë: 0

$1.46007

VJ0805D470MLXAJ

VJ0805D470MLXAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.22381

2220J2000560KFT

2220J2000560KFT

Syfer

CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 2220

Në magazinë: 0

$2.95238

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top