VJ1808A430JBRAT4X

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

VJ1808A430JBRAT4X

Prodhuesi
Vishay / Vitramon
Përshkrim
CAP CER 43PF 1.5KV NP0 1808
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
VJ1808A430JBRAT4X PDF
hetim
 • seri:VJ OMD
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:43 pF
 • tolerancës:±5%
 • tension - i vlerësuar:1500V (1.5kV)
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:Soft Termination, High Voltage
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:Boardflex Sensitive
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1808 (4520 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.086" (2.18mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
KTF500B684M31N0T00

KTF500B684M31N0T00

United Chemi-Con

CAP CER 0.68UF 50V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.48999

1812Y5000223JER

1812Y5000223JER

Syfer

CAP CER 0.022UF 500V X7R 1812

Në magazinë: 0

$1.01988

C1210X105K101T

C1210X105K101T

Holy Stone Enterprise

CAP CER 1UF 100V X7R 1210

Në magazinë: 6 000

$0.35000

CDR31BP221BKZPAT

CDR31BP221BKZPAT

Vishay / Vitramon

CAP CER 220PF 100V 10% BP 0805

Në magazinë: 0

$0.30879

C4520CH3F680K200KA

C4520CH3F680K200KA

TDK Corporation

CAP CER 68PF 3KV CH 1808

Në magazinë: 1 881

$0.73000

CDR33BP302AFUR\250

CDR33BP302AFUR\250

Elco (AVX)

CAP CER SMP MLC HI-REL

Në magazinë: 0

$2.86440

C1206C241F1HAC7800

C1206C241F1HAC7800

KEMET

CAP CER 1206 240PF 100V ULTRA ST

Në magazinë: 0

$0.08059

C0603X512K4HAC7867

C0603X512K4HAC7867

KEMET

CAP CER 0603 5.1NF 16V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.02111

1808Y1000220GCT

1808Y1000220GCT

Syfer

CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.53176

1206Y1000223KDT

1206Y1000223KDT

Syfer

CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.33184

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top