VJ1206A182FXAAR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

VJ1206A182FXAAR

Prodhuesi
Vishay / Vitramon
Përshkrim
CAP CER 1800PF 50V C0G/NP0 1206
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
VJ1206A182FXAAR PDF
hetim
 • seri:VJ
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:1800 pF
 • tolerancës:±1%
 • tension - i vlerësuar:50V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1206 (3216 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.067" (1.70mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1825J5000223JXR

1825J5000223JXR

Syfer

CAP CER 0.022UF 500V X7R 1825

Në magazinë: 0

$1.78889

CC1206JPNPO9BN561

CC1206JPNPO9BN561

Yageo

CAP CER NPO 1206

Në magazinë: 0

$0.04238

1812Y5000101JCR

1812Y5000101JCR

Syfer

CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1812

Në magazinë: 0

$0.67033

C324C273G3G5TA

C324C273G3G5TA

KEMET

CAP CER 0.027UF 25V C0G/NP0 RAD

Në magazinë: 0

$0.72818

2225J5000391KCR

2225J5000391KCR

Syfer

CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$1.80151

C4520CH3F680K200KA

C4520CH3F680K200KA

TDK Corporation

CAP CER 68PF 3KV CH 1808

Në magazinë: 1 881

$0.73000

VJ1206Y152JBBAT4X

VJ1206Y152JBBAT4X

Vishay / Vitramon

CAP CER 1500PF 100V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.11594

1210Y0160154JXT

1210Y0160154JXT

Syfer

CAP CER 0.15UF 16V X7R 1210

Në magazinë: 0

$0.51455

GA1210Y562KXCAT31G

GA1210Y562KXCAT31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 5600PF 200V X7R 1210

Në magazinë: 0

$0.08900

C0805C104J5RACTU

C0805C104J5RACTU

KEMET

CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805

Në magazinë: 390 256

$0.21000

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top