1808J6300222KXR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

1808J6300222KXR

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 2200PF 630V X7R 1808
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
1808J6300222KXR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:2200 pF
 • tolerancës:±10%
 • tension - i vlerësuar:630V
 • koeficienti i temperaturës:X7R (2R1)
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1808 (4520 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.079" (2.00mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1808J0250394KDR

1808J0250394KDR

Syfer

CAP CER 0.39UF 25V X7R 1808

Në magazinë: 0

$0.58316

FG18X7R1H472KNT00

FG18X7R1H472KNT00

TDK Corporation

CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL

Në magazinë: 0

$0.06720

CC1206MRY5V9BB104

CC1206MRY5V9BB104

Yageo

CAP CER 0.1UF 50V Y5V 1206

Në magazinë: 7 817

$0.32000

04024D105MAT2A

04024D105MAT2A

Elco (AVX)

CAP CER 1UF 4V X5R 0402

Në magazinë: 0

$0.10155

C1206X561K5HACAUTO

C1206X561K5HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 560PF 50V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.05169

0805J1500330KQT

0805J1500330KQT

Syfer

CAP CER 33PF 150V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.45708

1210J1000332GAR

1210J1000332GAR

Syfer

CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1210

Në magazinë: 0

$1.23984

0805J0160183JDT

0805J0160183JDT

Syfer

CAP CER 0.018UF 16V X7R 0805

Në magazinë: 0

$0.29297

1808J1K06P80DFT

1808J1K06P80DFT

Syfer

CAP CER 6.8PF 1KV C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.74413

HMK212BJ683KG-T

HMK212BJ683KG-T

TAIYO YUDEN

CAP CER 68000PF 100V X5R 0805

Në magazinë: 0

$0.05009

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top