0805J0100184KXT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

0805J0100184KXT

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 0.18UF 10V X7R 0805
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
0805J0100184KXT PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:0.18 µF
 • tolerancës:±10%
 • tension - i vlerësuar:10V
 • koeficienti i temperaturës:X7R (2R1)
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:0805 (2012 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.051" (1.30mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1210Y1000473JET

1210Y1000473JET

Syfer

CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210

Në magazinë: 0

$0.78436

GA1812A221KBBAT31G

GA1812A221KBBAT31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1812

Në magazinë: 0

$0.25809

1808Y2000124JDR

1808Y2000124JDR

Syfer

CAP CER 0.12UF 200V X7R 1808

Në magazinë: 0

$0.84602

CKR05BX330KR

CKR05BX330KR

Elco (AVX)

CAP CER RADIAL

Në magazinë: 0

$0.79063

GJM0335C2A9R9BB01D

GJM0335C2A9R9BB01D

TOKO / Murata

CAP CER MLCC

Në magazinë: 0

$0.05277

1206Y0160682JFT

1206Y0160682JFT

Syfer

CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 1206

Në magazinë: 0

$0.40258

SCC1812X472K202TG

SCC1812X472K202TG

Holy Stone Enterprise

CAP CER 4700PF 250VAC X7R 1812

Në magazinë: 3 000

$1.03000

0805Y0630122MXR

0805Y0630122MXR

Syfer

CAP CER 1200PF 63V X7R 0805

Në magazinë: 0

$0.12088

CK05BX122KTR1

CK05BX122KTR1

Elco (AVX)

CAP CER RADIAL

Në magazinë: 0

$0.42011

C321C511KAG5TA

C321C511KAG5TA

KEMET

CAP CER RAD 510PF 250V C0G 10%

Në magazinë: 0

$0.10633

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top