1111J5005P10BQT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

1111J5005P10BQT

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 5.1PF 500V C0G/NP0 1111
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
1111J5005P10BQT PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:5.1 pF
 • tolerancës:±0.1pF
 • tension - i vlerësuar:500V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:High Q, Low Loss
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1111 (2828 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.070" (1.78mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1111J2500620FQT

1111J2500620FQT

Syfer

CAP CER 62PF 250V C0G/NP0 1111

Në magazinë: 0

$3.22940

VJ1825A103JBBAT4X

VJ1825A103JBBAT4X

Vishay / Vitramon

CAP CER 10000PF 100V NP0 1825

Në magazinë: 0

$1.06537

1812Y0250155JDT

1812Y0250155JDT

Syfer

CAP CER 1.5UF 25V X7R 1812

Në magazinë: 0

$2.27012

1206J2000563MDT

1206J2000563MDT

Syfer

CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.42679

1825Y0500473JXR

1825Y0500473JXR

Syfer

CAP CER 0.047UF 50V X7R 1825

Në magazinë: 0

$2.47870

K103M10X7RF5UL2

K103M10X7RF5UL2

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL

Në magazinë: 0

$0.03326

1206J0500274MDR

1206J0500274MDR

Syfer

CAP CER 0.27UF 50V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.38905

GCG32ER71E106KA12L

GCG32ER71E106KA12L

TOKO / Murata

CAP CER 10UF 25V X7R 1210

Në magazinë: 1 802

$1.38000

C0603C120K4HAC7867

C0603C120K4HAC7867

KEMET

CAP CER 0603 12PF 16V ULTRA STAB

Në magazinë: 0

$0.00564

CL05C820JC51PNC

CL05C820JC51PNC

Samsung Electro-Mechanics

CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 0402

Në magazinë: 143 300

$0.11000

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top