04025A181GAT2A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

04025A181GAT2A

Prodhuesi
Elco (AVX)
Përshkrim
CAP CER 180PF 50V NP0 0402
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
04025A181GAT2A PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:180 pF
 • tolerancës:±2%
 • tension - i vlerësuar:50V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:0402 (1005 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.022" (0.56mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1210Y1000473JET

1210Y1000473JET

Syfer

CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210

Në magazinë: 0

$0.78436

1825Y0500473JXR

1825Y0500473JXR

Syfer

CAP CER 0.047UF 50V X7R 1825

Në magazinë: 0

$2.47870

K103M10X7RF5UL2

K103M10X7RF5UL2

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL

Në magazinë: 0

$0.03326

2220YA250102MXRB16

2220YA250102MXRB16

Syfer

CAP CER 1000PF 250V X7R 2220

Në magazinë: 0

$1.13256

0805Y500P700DQT

0805Y500P700DQT

Syfer

CAP CER 0.7PF 500V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.44624

0603J1001P80DQT

0603J1001P80DQT

Syfer

CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603

Në magazinë: 0

$0.25735

GA1812Y224JBCAT31G

GA1812Y224JBCAT31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 0.22UF 200V X7R 1812

Në magazinë: 0

$0.35344

0505Y0500300KQT

0505Y0500300KQT

Syfer

CAP CER 30PF 50V C0G/NP0 0505

Në magazinë: 0

$0.45322

2225J0630102JCT

2225J0630102JCT

Syfer

CAP CER 1000PF 63V C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$2.34434

1812Y0630333FCR

1812Y0630333FCR

Syfer

CAP CER 0.033UF 63V C0G/NP0 1812

Në magazinë: 0

$4.61706

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top