SI-B8U051280US

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI-B8U051280US

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED MODULE LT-Q282A 3500K STRIP
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - kallinj, motorë, module, shirita
Seria
-
Instock
1038
Fletët e të dhënave në internet
SI-B8U051280US PDF
hetim
 • seri:LT-Q282A
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:LED Engine
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):3500K
 • gjatësia valore:-
 • konfigurimi:Linear Light Strip
 • fluksi ndriçues @ rrymë/temperaturë:975lm (Typ)
 • aktuale - test:450mA
 • temperaturë - test:40°C
 • tension - përpara (vf) (typ):11V
 • lumens/vat @rrymë - test:197 lm/W
 • aktuale - max:-
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • kendveshtrim:-
 • veçoritë:-
 • madhësia / dimensioni:275.00mm L x 18.00mm W
 • lartësia:5.80mm
 • sipërfaqe që lëshon dritë (les):-
 • lloji i lenteve:Flat
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CXM-9-27-90-36-AC00-F2-2

CXM-9-27-90-36-AC00-F2-2

Luminus Devices

LED COB CXM9 WARM WHITE SQUARE

Në magazinë: 0

$2.46330

SPHWHAHDNC27YZV3C2

SPHWHAHDNC27YZV3C2

Samsung Semiconductor

LED COB C-SERIES 3000K SQUARE

Në magazinë: 0

$0.92700

SPHWHAHDNK27YZU2D3

SPHWHAHDNK27YZU2D3

Samsung Semiconductor

LED COB D 3500K SQUARE

Në magazinë: 0

$5.59665

CXB1310-0000-000F0UJ430H

CXB1310-0000-000F0UJ430H

Cree

LED COB XLAMP CXB1310 3000K SQ

Në magazinë: 0

$9.63900

CXA1304-0000-000F0UA20E3

CXA1304-0000-000F0UA20E3

Cree

LED COB CXA1304 COOL WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$1.41100

SPHWW1HDNB2VYHT32F

SPHWW1HDNB2VYHT32F

Samsung Semiconductor

LED COB LC019B 4000K SQUARE

Në magazinë: 0

$4.79517

CXB1520-0000-000N0HQ227G

CXB1520-0000-000N0HQ227G

Cree

LED COB XLAMP CXB1520 2700K SQ

Në magazinë: 0

$15.14700

LHC1-4080-1202

LHC1-4080-1202

Philips (LUMILEDS)

LED 4000K 80CRI WHT SMD

Në magazinë: 34

$6.75000

CHM-11-40-80-36-XH00-F2-3

CHM-11-40-80-36-XH00-F2-3

Luminus Devices

LED COB 4000K SQUARE

Në magazinë: 0

$4.55975

CHM-14-50-80-36-XH20-F3-3

CHM-14-50-80-36-XH20-F3-3

Luminus Devices

LED COB 5000K COOL WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$7.69924

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top