SL-B8T4N90LAWW

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SL-B8T4N90LAWW

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - kallinj, motorë, module, shirita
Seria
-
Instock
54
Fletët e të dhënave në internet
SL-B8T4N90LAWW PDF
hetim
 • seri:H inFlux
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:LED Module
 • ngjyrë:White, Neutral
 • cct (k):4000K
 • gjatësia valore:-
 • konfigurimi:Linear Light Strip
 • fluksi ndriçues @ rrymë/temperaturë:8570lm (Typ)
 • aktuale - test:1A
 • temperaturë - test:55°C
 • tension - përpara (vf) (typ):44.6V
 • lumens/vat @rrymë - test:192 lm/W
 • aktuale - max:1.6A
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • kendveshtrim:118°
 • veçoritë:-
 • madhësia / dimensioni:560.00mm L x 41.00mm W
 • lartësia:5.20mm
 • sipërfaqe që lëshon dritë (les):-
 • lloji i lenteve:Flat
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
BXEB-L0560Z-35E2000-C-B3

BXEB-L0560Z-35E2000-C-B3

Bridgelux, Inc.

2000 LM NEUTRAL WHITE LINEAR MOD

Në magazinë: 956

$4.82000

ZFS-8500-CW/SEC

ZFS-8500-CW/SEC

JKL Components Corporation

LED FLEX RIBBON 12V WHT 500MM

Në magazinë: 32

$25.84000

CXB1820-0000-000N0UP427G

CXB1820-0000-000N0UP427G

Cree

LED ARR 12MM 2700K 90CRI 1965LM

Në magazinë: 0

$5.06600

L2C2-40901203E0900

L2C2-40901203E0900

Philips (LUMILEDS)

LED COB 4000K NEU WHT 90CRI SMD

Në magazinë: 0

$6.80000

CHM-9-30-80-36-XH02-F2-3

CHM-9-30-80-36-XH02-F2-3

Luminus Devices

LED COB 3000K SQUARE

Në magazinë: 0

$4.18600

SPHWW1HDNB28YHW31F

SPHWW1HDNB28YHW31F

Samsung Semiconductor

LED COB WHT 2700K 3STEP 95CRI

Në magazinë: 0

$4.00083

SPHWHAHDNM231ZR3DB

SPHWHAHDNM231ZR3DB

Samsung Semiconductor

LED COB WHT LC080D 5000K 70CRI

Në magazinë: 0

$8.04481

CXA1510-0000-000N0UH250H

CXA1510-0000-000N0UH250H

Cree

LED COB CX1510 5000K WHITE SMD

Në magazinë: 0

$3.45100

CXA1304-0000-000F0Y9430F

CXA1304-0000-000F0Y9430F

Cree

LED COB CXA1304 WARM WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$1.97200

CLU046-1212C1-30AL7G4

CLU046-1212C1-30AL7G4

Citizen Electronics Co., Ltd.

COB LED 3000K 70CRI 5678LM

Në magazinë: 0

$23.31467

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top