SI-B8T141560LD

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI-B8T141560LD

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED SLIM 4000K 2250LM FRONT WIRE
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - kallinj, motorë, module, shirita
Seria
-
Instock
224
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LT-S562N
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • lloji:LED Module
 • ngjyrë:White, Neutral
 • cct (k):4000K 3-Step MacAdam Ellipse
 • gjatësia valore:-
 • konfigurimi:Linear Light Strip
 • fluksi ndriçues @ rrymë/temperaturë:1120lm (Typ)
 • aktuale - test:200mA
 • temperaturë - test:50°C
 • tension - përpara (vf) (typ):35.2V
 • lumens/vat @rrymë - test:160 lm/W
 • aktuale - max:360mA
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • kendveshtrim:115°
 • veçoritë:With Connector
 • madhësia / dimensioni:560.00mm L x 24.00mm W
 • lartësia:5.80mm
 • sipërfaqe që lëshon dritë (les):-
 • lloji i lenteve:Flat
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CXA2520-0000-000N0HR240G

CXA2520-0000-000N0HR240G

Cree

LED COB CXA2520 4000K WHITE SMD

Në magazinë: 3

$5.38000

SPHCW1HDN945YHRTKH

SPHCW1HDN945YHRTKH

Samsung Semiconductor

LED COB LCOO8B 5000K SQUARE

Në magazinë: 0

$1.82595

SPHCW1HDND25YHQT3H

SPHCW1HDND25YHQT3H

Samsung Semiconductor

LED COB LCO33B 5700K SQUARE

Në magazinë: 0

$6.49038

MP22T1-C24-5780-W-2-00

MP22T1-C24-5780-W-2-00

New Energy

MOD BLOCK XHP70 5700K

Në magazinë: 0

$57.01250

CXM-6-40-90-9-AA00-F2-3

CXM-6-40-90-9-AA00-F2-3

Luminus Devices

LED COB CXM6 NEUTRAL WHITE RECT

Në magazinë: 0

$0.74750

CXM-27-50-90-54-AB30-F4-3

CXM-27-50-90-54-AB30-F4-3

Luminus Devices

LED COB 5000K COOL WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$16.65143

L2C2-35701203E0900

L2C2-35701203E0900

Philips (LUMILEDS)

LED COB 1203 3500K WW 70CRI SMD

Në magazinë: 0

$6.80000

SPHWW1HDNB27YHU22K

SPHWW1HDNB27YHU22K

Samsung Semiconductor

LED COB LC019B 3500K SQUARE

Në magazinë: 0

$3.99354

CMA1825-0000-000N0H0A27H

CMA1825-0000-000N0H0A27H

Cree

XLAMP CMA LIGHT EMITTING DIODE W

Në magazinë: 0

$7.03800

BXRE-57E4001-C-73

BXRE-57E4001-C-73

Bridgelux, Inc.

V18C COOL WHITE LED ARRAY

Në magazinë: 0

$9.07003

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top