SI-B8R05128HUS

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI-B8R05128HUS

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED MOD LTH282D COOL WHT STRIP
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - kallinj, motorë, module, shirita
Seria
-
Instock
46
Fletët e të dhënave në internet
SI-B8R05128HUS PDF
hetim
 • seri:LT-H282D
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:LED Module
 • ngjyrë:White, Cool
 • cct (k):5000K
 • gjatësia valore:-
 • konfigurimi:Linear Light Strip
 • fluksi ndriçues @ rrymë/temperaturë:1040lm (Typ)
 • aktuale - test:240mA
 • temperaturë - test:50°C
 • tension - përpara (vf) (typ):22.5V
 • lumens/vat @rrymë - test:187 lm/W
 • aktuale - max:-
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • kendveshtrim:-
 • veçoritë:With Connector
 • madhësia / dimensioni:275.00mm L x 18.00mm W
 • lartësia:5.80mm
 • sipërfaqe që lëshon dritë (les):-
 • lloji i lenteve:Flat
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CHM-9-35-95-36-XH00-F2-3

CHM-9-35-95-36-XH00-F2-3

Luminus Devices

LED COB 3500K 95CRI 36V SMD

Në magazinë: 0

$4.18600

CXM-27-65-70-54-AA30-F4-3

CXM-27-65-70-54-AA30-F4-3

Luminus Devices

LED COB 6500K SQUARE

Në magazinë: 0

$22.92813

L2C5-BD001211E1900

L2C5-BD001211E1900

Philips (LUMILEDS)

LED COB 2700K WHITE SQUARE

Në magazinë: 0

$20.97580

CXB1304-0000-000C0HC440G

CXB1304-0000-000C0HC440G

Cree

LED COB CXB1304 4000K WHT SMD

Në magazinë: 0

$1.54700

CXB1507-0000-000F0HJ240H

CXB1507-0000-000F0HJ240H

Cree

LED COB CXB1507 NEUT WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$4.01200

CXB3590-0000-000R0HBD27H

CXB3590-0000-000R0HBD27H

Cree

LED COB CXB3590 2700K WHT SMD

Në magazinë: 0

$31.19740

CMA1825-0000-000N0H0A27H

CMA1825-0000-000N0H0A27H

Cree

XLAMP CMA LIGHT EMITTING DIODE W

Në magazinë: 0

$7.03800

MP26T1-C19-2780-T3B-1-00

MP26T1-C19-2780-T3B-1-00

New Energy

MOD BLOCK XHP35 2700K RECTANGLE

Në magazinë: 0

$73.96250

MP22T1-C24-4070-VSM-2-00

MP22T1-C24-4070-VSM-2-00

New Energy

MOD BLOCK XHP70 4000K

Në magazinë: 0

$57.01250

69-V46R

69-V46R

NTE Electronics, Inc.

LED STRIP RED 5 MTR

Në magazinë: 102

$25.94000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top