SPHWH1L3D30ED4VPG3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPHWH1L3D30ED4VPG3

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED LH351B WARM WHITE 3000K 2SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SPHWH1L3D30ED4VPG3 PDF
hetim
 • seri:LH351B
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):3000K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:115lm (110lm ~ 130lm)
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:-
 • aktuale - test:350mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.85V
 • lumens/vat @rrymë - test:115 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:1.5A
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1414 (3535 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:3535
 • madhësia / dimensioni:0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.081" (2.06mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S1W0-3030279003-00000000-00001

S1W0-3030279003-00000000-00001

Seoul Semiconductor

MID POWER 3030 STW9C12C-E0, CRI9

Në magazinë: 7 990

$0.46000

AB-EZD10C-A3-K65

AB-EZD10C-A3-K65

American Bright

1.0W 12V CCT 6500K CRI80 3030 EM

Në magazinë: 3 971

$1.79000

XPLBWT-00-0000-000UU550G

XPLBWT-00-0000-000UU550G

Cree

LED XLAMP

Në magazinë: 0

$2.38922

MP-3030-2100-40-70

MP-3030-2100-40-70

Luminus Devices

LED MP30302100 NEUTRAL WHT 2SMD

Në magazinë: 4 635

$0.45000

XPLBWT-00-0000-000BV40E6

XPLBWT-00-0000-000BV40E6

Cree

LED XP-L2 WARM WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.96928

XHP50B-00-0000-0D0HJ250G

XHP50B-00-0000-0D0HJ250G

Cree

LED XLAMP XH-P50.2

Në magazinë: 0

$3.48968

GW PSLR31.EM-LRLS-XX52-1-150-R18

GW PSLR31.EM-LRLS-XX52-1-150-R18

OSRAM Opto Semiconductors, Inc.

LED DURIS 5700K GW PSLR31 SMD

Në magazinë: 0

$0.13118

SPMWH1228FD7WAV0S4

SPMWH1228FD7WAV0S4

Samsung Semiconductor

LED LM281B WARM WHT 3000K 2SMD

Në magazinë: 40 000

$0.32000

EAHE5630WE03

EAHE5630WE03

Everlight Electronics

LED WARM WHITE 2700K 2SMD

Në magazinë: 3 225

$0.60000

XPCWHT-L1-0000-00D53

XPCWHT-L1-0000-00D53

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6000K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.77000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top