SPMWHT541MD5WAPMS3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHT541MD5WAPMS3

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED COOL WHITE 6500K 80CRI 4SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SPMWHT541MD5WAPMS3 PDF
hetim
 • seri:LM561B
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • ngjyrë:White, Cool
 • cct (k):6500K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:-
 • aktuale - test:65mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.9V
 • lumens/vat @rrymë - test:-
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:150mA
 • kendveshtrim:-
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:5630
 • madhësia / dimensioni:0.197" L x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.035" (0.90mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XREWHT-L1-0000-00AA3

XREWHT-L1-0000-00AA3

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD

Në magazinë: 0

$3.13001

MLCAWT-H1-0000-000XE7

MLCAWT-H1-0000-000XE7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.29000

XPEWHT-L1-0000-008F8

XPEWHT-L1-0000-008F8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.72000

XBDAWT-00-0000-000000GE1

XBDAWT-00-0000-000000GE1

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.59000

XBHAWT-00-0000-0000T60D2

XBHAWT-00-0000-0000T60D2

Cree

LED XLAMP XB-H WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.21001

XMLBEZ-00-0000-0D00U650H

XMLBEZ-00-0000-0D00U650H

Cree

LED EASYWHT COOL WHT 5000K 2SMD

Në magazinë: 0

$5.98400

MHDEWT-0000-000N0UF227G

MHDEWT-0000-000N0UF227G

Cree

LED XLAMP 2700K WHITE 36V SMD

Në magazinë: 0

$2.04001

CMU1526-0000-000N0H0A50G

CMU1526-0000-000N0H0A50G

Cree

XLAMP CMU LED WHITE

Në magazinë: 0

$3.40120

CMU1516-0000-000N0H0A40H

CMU1516-0000-000N0H0A40H

Cree

XLAMP CMU LED WHITE

Në magazinë: 0

$3.15382

MX6AWT-H1-R250-000BA3

MX6AWT-H1-R250-000BA3

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.94304

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top