SPMWHD32AMD5XAW3S0

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHD32AMD5XAW3S0

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
43500
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LM301B
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):2700K 3-Step MacAdam Ellipse
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:34lm (32lm ~ 36lm)
 • aktuale - test:65mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.75V
 • lumens/vat @rrymë - test:190 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:200mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1212 (3030 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:3030
 • madhësia / dimensioni:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.033" (0.85mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XHBAWT-02-0000-00000HXE3

XHBAWT-02-0000-00000HXE3

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.29376

SPMWH1228FD5WAPKS3

SPMWH1228FD5WAPKS3

Samsung Semiconductor

LED 6500K 80CRI SMD

Në magazinë: 0

$0.01514

ELSH-F81C1-0LPGS-C5700

ELSH-F81C1-0LPGS-C5700

Everlight Electronics

LED SHUEN COOL WHITE 5700K 2SMD

Në magazinë: 0

$1.50000

XQEAWT-H0-0000-00000LEE4

XQEAWT-H0-0000-00000LEE4

Cree

LED XLAMP XQ-E NEUTRAL WHT 4500K

Në magazinë: 0

$0.75000

BXEN-30E-11L-3B-00-0-0

BXEN-30E-11L-3B-00-0-0

Bridgelux, Inc.

LED WARM WHITE3000K SMD

Në magazinë: 0

$0.01140

SPMWH3326MP5WAT0S0

SPMWH3326MP5WAT0S0

Samsung Semiconductor

LED WHITE 4000K 80CRI 3030

Në magazinë: 0

$0.04460

SPMWH3228FD5WAR0SA

SPMWH3228FD5WAR0SA

Samsung Semiconductor

MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5

Në magazinë: 0

$0.00919

LA UW40WP3

LA UW40WP3

DComponents

ULTRAWHITE LED DIE,5500K,70000ML

Në magazinë: 1 524 066

$434.78000

CMU1516-0000-000N0H0A40H

CMU1516-0000-000N0H0A40H

Cree

XLAMP CMU LED WHITE

Në magazinë: 0

$3.15382

CMU1519-0000-000N0U0A30H

CMU1519-0000-000N0U0A30H

Cree

XLAMP CMU LED WHITE

Në magazinë: 0

$3.71040

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top