SPMWH1228FD5WARMSA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWH1228FD5WARMSA

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED LM281B+ COOL WHT 5000K SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SPMWH1228FD5WARMSA PDF
hetim
 • seri:LM281B+
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • ngjyrë:White, Cool
 • cct (k):5000K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:61lm (59lm ~ 63lm)
 • aktuale - test:150mA
 • tension - përpara (vf) (typ):3.1V
 • lumens/vat @rrymë - test:131 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:160mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1113 (2835 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:2835
 • madhësia / dimensioni:0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.030" (0.75mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XMLEZW-00-0000-0D0HU335H

XMLEZW-00-0000-0D0HU335H

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 3500K 2SMD

Në magazinë: 0

$6.40003

XPGBWT-01-R250-00HE6

XPGBWT-01-R250-00HE6

Cree

LED XLAMP XP-G WARM WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.22136

MX3AWT-A1-R250-0008B4

MX3AWT-A1-R250-0008B4

Cree

LED XLAMP WHITE 2SMD

Në magazinë: 0

$0.60296

SPMWH1228FD5WAPMSG

SPMWH1228FD5WAPMSG

Samsung Semiconductor

LED LM281B

Në magazinë: 0

$0.01748

SPMWHT541MP7WAPKS0

SPMWHT541MP7WAPKS0

Samsung Semiconductor

LED 6500K 90CRI SMD

Në magazinë: 0

$0.04986

XTEAWT-02-0000-00000BHE4

XTEAWT-02-0000-00000BHE4

Cree

LED XLAMP XT-E 4500K WHITE SMD

Në magazinë: 0

$0.94304

MP-3030-2200-50-80

MP-3030-2200-50-80

Luminus Devices

LED XNOVA COOL WHITE 5000K 1212

Në magazinë: 240

$0.37000

XTEAWT-00-0000-00000HCF6

XTEAWT-00-0000-00000HCF6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.44000

EAHP5630WA4

EAHP5630WA4

Everlight Electronics

LED WARM WHITE 3500K 80CRI 2SMD

Në magazinë: 0

$0.08109

XHP50A-00-0000-0D00J20E3

XHP50A-00-0000-0D00J20E3

Cree

LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD

Në magazinë: 0

$3.57656

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top