SPMWHT327FD5GBTMS2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHT327FD5GBTMS2

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED WHITE 4000K 80CRI SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SPMWHT327FD5GBTMS2 PDF
hetim
 • seri:LM302A
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • ngjyrë:White, Neutral
 • cct (k):4000K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:113lm (109lm ~ 117lm)
 • aktuale - test:150mA
 • tension - përpara (vf) (typ):6.3V
 • lumens/vat @rrymë - test:120 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:200mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1212 (3030 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:3030
 • madhësia / dimensioni:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.030" (0.75mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MLCAWT-A1-0000-0000A4

MLCAWT-A1-0000-0000A4

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.28000

MHBBWT-0000-000C0HD250G

MHBBWT-0000-000C0HD250G

Cree

LED XLAMP COOL WHT 5000K SMD

Në magazinë: 0

$0.93001

MHBBWT-0000-000N0HC227G

MHBBWT-0000-000N0HC227G

Cree

LED XLAMP WARM WHT 2700K SMD

Në magazinë: 0

$1.07000

XPEBWT-L1-R250-00AZ8

XPEBWT-L1-R250-00AZ8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.75752

XPEWHT-L1-R250-00DA2

XPEWHT-L1-R250-00DA2

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD

Në magazinë: 0

$1.39000

MTGBEZ-00-0000-0C00N035H

MTGBEZ-00-0000-0C00N035H

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 3500K 2SMD

Në magazinë: 0

$10.78760

XBDAWT-00-0000-000000GE1

XBDAWT-00-0000-000000GE1

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.59000

XHP50A-01-0000-0D0BJ20E2

XHP50A-01-0000-0D0BJ20E2

Cree

LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD

Në magazinë: 72

$5.44000

MTGBEZ-00-0000-0N00K040H

MTGBEZ-00-0000-0N00K040H

Cree

LED EASYWHT NEU WHT 4000K 2SMD

Në magazinë: 0

$9.33966

XPLAWT-00-0000-000LV20E8

XPLAWT-00-0000-000LV20E8

Cree

LED XLAMP XP-L WARM WHT 2700K

Në magazinë: 0

$2.15752

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top