SPMWH1228MD5WATUVK

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWH1228MD5WATUVK

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
35100
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LM281B+
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • ngjyrë:White, Neutral
 • cct (k):4000K 3-Step MacAdam Ellipse
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:36lm (35lm ~ 37lm)
 • aktuale - test:65mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.8V
 • lumens/vat @rrymë - test:198 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:200mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1113 (2835 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:2835
 • madhësia / dimensioni:0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.030" (0.75mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XHP50B-00-0000-0D0UH20DV

XHP50B-00-0000-0D0UH20DV

Cree

LED XLAMP XH-P50.2

Në magazinë: 0

$3.62000

XPEHEW-H1-0000-00DE6

XPEHEW-H1-0000-00DE6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

Në magazinë: 0

$1.88871

XMLEZW-00-0000-0D0HT527H

XMLEZW-00-0000-0D0HT527H

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD

Në magazinë: 0

$4.27002

ELSH-F81C1-0LPGS-C5700

ELSH-F81C1-0LPGS-C5700

Everlight Electronics

LED SHUEN COOL WHITE 5700K 2SMD

Në magazinë: 0

$1.50000

MP-3030-1100-56-95

MP-3030-1100-56-95

Luminus Devices

LED MID PWR 5600K 95CRI 3030

Në magazinë: 105 978

$0.35000

MHDEWT-0000-000C0UF435G

MHDEWT-0000-000C0UF435G

Cree

LED XLAMP 3500K WHITE 9/18V SMD

Në magazinë: 0

$2.04001

XHP35B-H0-0000-0D0UB40E1

XHP35B-H0-0000-0D0UB40E1

Cree

LED XLAMP XHP35B COOL WHT 6500K

Në magazinë: 0

$3.29002

SPMWH1221FD7GBQ0SA

SPMWH1221FD7GBQ0SA

Samsung Semiconductor

LED LM282B COOL WHT 5700K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.01838

MX6AWT-H1-R250-000AA5

MX6AWT-H1-R250-000AA5

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.91216

XREWHT-L1-0000-008E5

XREWHT-L1-0000-008E5

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD

Në magazinë: 0

$2.93000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top