SPMWH3326MP5WAUYS0

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWH3326MP5WAUYS0

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED WHITE 3500K 80CRI 3030
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LM301Z+
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):3500K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:34lm (32lm ~ 36lm)
 • aktuale - test:65mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.75V
 • lumens/vat @rrymë - test:190 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:400mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1212 (3030 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:3030
 • madhësia / dimensioni:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.030" (0.75mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
L1CU-5770000000000

L1CU-5770000000000

Philips (LUMILEDS)

LED LUXEON CZ WHT 5700K

Në magazinë: 689

$2.66000

MX6AWT-A1-R250-000AZ8

MX6AWT-A1-R250-000AZ8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD

Në magazinë: 0

$1.03584

SCP9UTF1HEL1UUH34E

SCP9UTF1HEL1UUH34E

Samsung Semiconductor

LED

Në magazinë: 0

$0.24330

XQAAWT-02-0000-00000L450

XQAAWT-02-0000-00000L450

Cree

LED XLAMP WHITE 0606

Në magazinë: 0

$0.49472

XTEAWT-E0-0000-00000BGF5

XTEAWT-E0-0000-00000BGF5

Cree

LED XLAMP NEUT WHT 4250K SMD

Në magazinë: 0

$0.51000

XPLBWT-00-0000-000BV40E6

XPLBWT-00-0000-000BV40E6

Cree

LED XP-L2 WARM WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.96928

XD16AWT-H0-0000-00000HF5E

XD16AWT-H0-0000-00000HF5E

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.67000

CMU1526-0000-000N0H0A50G

CMU1526-0000-000N0H0A50G

Cree

XLAMP CMU LED WHITE

Në magazinë: 0

$3.40120

XMLAWT-00-0000-000PS40E7

XMLAWT-00-0000-000PS40E7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD

Në magazinë: 0

$2.28001

SPMWHT541MD5WAVMSC

SPMWHT541MD5WAVMSC

Samsung Semiconductor

LED WARM WHITE 3000K 80CRI 4SMD

Në magazinë: 0

$0.08957

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top