SPMWH1229AD5SGW0SB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWH1229AD5SGW0SB

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED 2700K 80CRI SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LM283B
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):2700K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:113lm (108lm ~ 118lm)
 • aktuale - test:100mA
 • tension - përpara (vf) (typ):9.4V
 • lumens/vat @rrymë - test:120 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:110mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1113 (2835 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:2835
 • madhësia / dimensioni:0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.030" (0.75mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SPMWH1228FD5WAWMSG

SPMWH1228FD5WAWMSG

Samsung Semiconductor

LED LM281B+

Në magazinë: 0

$0.01748

XMLEZW-02-0000-0D00U440F

XMLEZW-02-0000-0D00U440F

Cree

LED EASYWHT NEU WHT 4000K 2SMD

Në magazinë: 0

$5.78204

XHP70A-01-0000-0D00N20E4

XHP70A-01-0000-0D00N20E4

Cree

LED XLAMP XH-P70 WHITE SMD

Në magazinë: 0

$9.18000

L130-3590001400001

L130-3590001400001

Philips (LUMILEDS)

WARM-WHITE 3014 90 CRI

Në magazinë: 27 777

$0.21000

MLCAWT-H1-0000-000XE7

MLCAWT-H1-0000-000XE7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.29000

CMU1003-0000-000N0H0A40G

CMU1003-0000-000N0H0A40G

Cree

XLAMP CMU LED WHITE

Në magazinë: 0

$0.92760

XHP50B-00-0000-0D0HJ250G

XHP50B-00-0000-0D0HJ250G

Cree

LED XLAMP XH-P50.2

Në magazinë: 0

$3.48968

SPMWH3228FD5WAR0SA

SPMWH3228FD5WAR0SA

Samsung Semiconductor

MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5

Në magazinë: 0

$0.00919

GW PSLR31.PM-LYL2-XX55-1-150-R18

GW PSLR31.PM-LYL2-XX55-1-150-R18

OSRAM Opto Semiconductors, Inc.

LED DURIS S5 4000K SMD

Në magazinë: 0

$0.13118

GW PSLRS1.PC-LTMP-5H7I-1-150-R18

GW PSLRS1.PC-LTMP-5H7I-1-150-R18

OSRAM Opto Semiconductors, Inc.

LED DURIS S5 COOL WHT 5000K 2SMD

Në magazinë: 376

$0.54000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top