SPMWHT327FD5GBT0S2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHT327FD5GBT0S2

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED WHITE 4000K 80CRI SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SPMWHT327FD5GBT0S2 PDF
hetim
 • seri:LM302A
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • ngjyrë:White, Neutral
 • cct (k):4000K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:113lm (109lm ~ 117lm)
 • aktuale - test:150mA
 • tension - përpara (vf) (typ):6.3V
 • lumens/vat @rrymë - test:120 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:200mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1212 (3030 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:3030
 • madhësia / dimensioni:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.030" (0.75mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MP-3014-1100-50-90

MP-3014-1100-50-90

Luminus Devices

LED COOL WHITE 5000K 90CRI

Në magazinë: 0

$0.03128

XHP50A-01-0000-0D00J20E2

XHP50A-01-0000-0D00J20E2

Cree

LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD

Në magazinë: 0

$4.53900

MX3AWT-A1-R250-000BF7

MX3AWT-A1-R250-000BF7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3200K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.83484

XPEBWT-H1-R250-00DE5

XPEBWT-H1-R250-00DE5

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.83484

SPMWH3228FD7WAR0S3

SPMWH3228FD7WAR0S3

Samsung Semiconductor

MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5

Në magazinë: 0

$0.02866

SPMWH22296Q7SGRMS1

SPMWH22296Q7SGRMS1

Samsung Semiconductor

LED

Në magazinë: 0

$0.00919

MLBAWT-A1-0000-000WA6

MLBAWT-A1-0000-000WA6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.16000

SPMWH1221FD7GBQ0SA

SPMWH1221FD7GBQ0SA

Samsung Semiconductor

LED LM282B COOL WHT 5700K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.01838

XMLBWT-02-0000-000LT50E8

XMLBWT-02-0000-000LT50E8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2700K SMD

Në magazinë: 0

$3.33936

XQEAWT-00-0000-00000BEE3

XQEAWT-00-0000-00000BEE3

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 5000K 0606

Në magazinë: 4 790

$1.00000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top