SMC30J28A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SMC30J28A

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
TVS DIODE 28V 45.4V SMC
Kategoria
pajisje për mbrojtjen e qarkut
Familja
tv - dioda
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SMC30J28A PDF
hetim
 • seri:SMC30J, TRANSIL™
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Zener
 • kanalet e njëanshme:1
 • kanalet me dy drejtime:-
 • tension - ndalim i kundërt (tip):28V
 • tension - avari (min):31.1V
 • tension - shtrëngim (maks) @ ipp:45.4V
 • rrymë - pulsi maksimal (10/1000µs):66A
 • fuqia - pulsi i pikut:3000W (3kW)
 • mbrojtja e linjës së energjisë:No
 • aplikacionet:General Purpose
 • kapaciteti @ frekuencë:-
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:DO-214AB, SMC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SMC (DO-214AB)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SM16LC08E3/TR13

SM16LC08E3/TR13

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 8V 16SO

Në magazinë: 0

$2.99002

EDZCVT2R6.8B

EDZCVT2R6.8B

ROHM Semiconductor

TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR - E

Në magazinë: 5 948

$0.31000

SMCG6036E3/TR13

SMCG6036E3/TR13

Microsemi

TVS DIODE 5.5V 11.7V DO215AB

Në magazinë: 0

$1.16235

SMBJ64CA-HRA

SMBJ64CA-HRA

Wickmann / Littelfuse

TVS DIODE 64V 103V DO214AA

Në magazinë: 0

$5.15970

PACDN042YB3R

PACDN042YB3R

Rochester Electronics

TVS, 6.1V UNIDIRECTIONAL, 2 ELEM

Në magazinë: 20 640

$0.33000

SMCJ28CA-M3/9AT

SMCJ28CA-M3/9AT

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB

Në magazinë: 0

$0.46760

1.5SMC13CA

1.5SMC13CA

Wickmann / Littelfuse

TVS DIODE 11.1V 18.2V DO214AB

Në magazinë: 0

$0.71000

SMAJ90CAHM2G

SMAJ90CAHM2G

TSC (Taiwan Semiconductor)

TVS DIODE 90V 146V DO214AC

Në magazinë: 0

$0.12105

MXLPLAD36KP220CA

MXLPLAD36KP220CA

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 220V 356V PLAD

Në magazinë: 0

$62.55600

15KPA51A-HRA

15KPA51A-HRA

Wickmann / Littelfuse

TVS DIODE 51V 82.9V P600

Në magazinë: 0

$21.91875

Kategoria e produkteve

aksesorë
2904 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2907998-662908.jpg
ndërprerësit
63594 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MOCB2-PL3-25A-777370.jpg
siguresat
23640 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/37401000000-843277.jpg
Top