1.5KE120A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

1.5KE120A

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
TVS DIODE 102V 212V DO201
Kategoria
pajisje për mbrojtjen e qarkut
Familja
tv - dioda
Seria
-
Instock
3745
Fletët e të dhënave në internet
1.5KE120A PDF
hetim
 • seri:1.5KE, TRANSIL™
 • paketë:Cut Tape (CT)Tape & Box (TB)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Zener
 • kanalet e njëanshme:1
 • kanalet me dy drejtime:-
 • tension - ndalim i kundërt (tip):102V
 • tension - avari (min):114V
 • tension - shtrëngim (maks) @ ipp:212V
 • rrymë - pulsi maksimal (10/1000µs):47A (8/20µs)
 • fuqia - pulsi i pikut:1500W (1.5kW)
 • mbrojtja e linjës së energjisë:No
 • aplikacionet:General Purpose
 • kapaciteti @ frekuencë:1000pF @ 1MHz
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:DO-201AA, DO-27, Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:DO-201
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MXLSMBG51CAE3

MXLSMBG51CAE3

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 51V 82.4V DO215AA

Në magazinë: 0

$8.86400

1N6383-E3/54

1N6383-E3/54

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 10V 14.5V 1.5KE

Në magazinë: 644

$0.68000

15KPA130E3/TR13

15KPA130E3/TR13

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 130V P600

Në magazinë: 0

$9.05001

MSMBG36CAE3/TR

MSMBG36CAE3/TR

Roving Networks / Microchip Technology

TVS

Në magazinë: 0

$1.03000

SMA4F20AY

SMA4F20AY

STMicroelectronics

AUTOMOTIVE POWER-RAIL TVS PROTEC

Në magazinë: 10 000

$0.44000

5.0SMDJ54A-Q

5.0SMDJ54A-Q

J.W. Miller / Bourns

TVS DIODE

Në magazinë: 2 697

$2.03000

JANTX1N6149US

JANTX1N6149US

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 15.2V 29.09V C SQ-MELF

Në magazinë: 0

$18.79010

SMCJ24A-F1-0000

SMCJ24A-F1-0000

TVS DIODE 24V 38.9V SMC

Në magazinë: 0

$0.65000

1V5KE16A

1V5KE16A

Rochester Electronics

TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE,

Në magazinë: 2 450

$0.27000

SMAJ43CA-M3/5A

SMAJ43CA-M3/5A

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 43V 69.4V DO214AC

Në magazinë: 0

$0.13193

Kategoria e produkteve

aksesorë
2904 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2907998-662908.jpg
ndërprerësit
63594 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MOCB2-PL3-25A-777370.jpg
siguresat
23640 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/37401000000-843277.jpg
Top