SMP100LC-140

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SMP100LC-140

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
THYRISTOR 140V 400A DO214AA
Kategoria
pajisje për mbrojtjen e qarkut
Familja
TV - tiristorë
Seria
-
Instock
13
Fletët e të dhënave në internet
SMP100LC-140 PDF
hetim
 • seri:SMP, TRISIL™
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • tension - ndërprerje:175V
 • gjendja e tensionit - fikur:140V
 • tension - në gjendje:-
 • rrymë - impuls maksimal (8/20µs):400 A
 • rrymë - pulsi maksimal (10/1000µs):100 A
 • aktuale - mbaj (ih):150 mA
 • numri i elementeve:1
 • kapaciteti:65pF
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:DO-214AA, SMB
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
P0602AAL60

P0602AAL60

Wickmann / Littelfuse

THYRISTOR 25V/50V 150A TO220-3

Në magazinë: 0

$1.79216

TISP4030H1BJR-S

TISP4030H1BJR-S

J.W. Miller / Bourns

THYRISTOR 15V 400A DO214AA

Në magazinë: 11 578

$0.87000

NP3100GBRLG

NP3100GBRLG

Rochester Electronics

SILICON SURGE PROTECTOR

Në magazinë: 30 000

$0.05000

P1602ABL60

P1602ABL60

Wickmann / Littelfuse

THYRISTOR 65V/130V 250A TO220-3

Në magazinë: 0

$2.20970

MMT08B350T3

MMT08B350T3

Rochester Electronics

SILICON SURGE PROTECTOR

Në magazinë: 444

$0.24000

P0084UALTP

P0084UALTP

Wickmann / Littelfuse

THYRISTOR 6V/12V 150A 6SMD GW

Në magazinë: 0

$2.66790

P0080EBMCL

P0080EBMCL

Wickmann / Littelfuse

THYRISTOR 6V 250A TO226-2

Në magazinë: 0

$0.59385

P1553AALRP

P1553AALRP

Wickmann / Littelfuse

THYRISTOR 130V 150A TO220-3

Në magazinë: 0

$2.10994

P1800ECMCLRP2

P1800ECMCLRP2

Wickmann / Littelfuse

THYRISTOR 170V 400A TO226-2

Në magazinë: 0

$0.72152

LCP3121RL

LCP3121RL

STMicroelectronics

THYRISTOR 100A 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.47880

Kategoria e produkteve

aksesorë
2904 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2907998-662908.jpg
ndërprerësit
63594 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MOCB2-PL3-25A-777370.jpg
siguresat
23640 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/37401000000-843277.jpg
Top