AFT31150NR5

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AFT31150NR5

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
RF MOSFET LDMOS 32V OM-780-2
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
tranzistorë - fets, mosfet - rf
Seria
-
Instock
140
Fletët e të dhënave në internet
AFT31150NR5 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i tranzistorit:LDMOS
 • frekuenca:2.7GHz ~ 3.1GHz
 • fitojnë:17.2dB
 • tension - provë:32 V
 • vlerësimi aktual (amp):10µA
 • shifra e zhurmës:-
 • aktuale - test:100 mA
 • fuqi - dalje:150W
 • tension - i vlerësuar:65 V
 • paketë / kuti:OM-780-2
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:OM-780-2
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AFT26P100-4WGSR3

AFT26P100-4WGSR3

NXP Semiconductors

RF MOSFET 2.6GHZ 100W NI780S-6

Në magazinë: 0

$192.63364

NE3510M04-07-T2-A

NE3510M04-07-T2-A

Rochester Electronics

RF SMALL SIGNAL FET

Në magazinë: 32 655

$0.83000

CGH55030F1

CGH55030F1

Wolfspeed - a Cree company

RF MOSFET HEMT 28V 440166

Në magazinë: 192

$117.30000

BLP7G22-10Z

BLP7G22-10Z

Ampleon

RF FET LDMOS 65V 16DB 12VDFN

Në magazinë: 774

$14.51000

PTGA090304MD-V1-R5

PTGA090304MD-V1-R5

Wolfspeed - a Cree company

30W, SI LDMOS IC , 50V, 575-960M

Në magazinë: 0

$33.93750

MRF7S21110HR3

MRF7S21110HR3

NXP Semiconductors

FET RF 65V 2.17GHZ NI-780

Në magazinë: 0

$69.58000

FW4604-TL-2WX

FW4604-TL-2WX

Rochester Electronics

NCH+PCH 4.5V DRIVE SERIES

Në magazinë: 520 000

$0.32000

MRF5S19100HR5

MRF5S19100HR5

NXP Semiconductors

FET RF 65V 1.99GHZ NI-780

Në magazinë: 0

$57.57000

MRF6VP121KHR5

MRF6VP121KHR5

Rochester Electronics

RF 2-ELEMENT, L BAND, N-CHANNEL

Në magazinë: 81

$802.51000

PTVA084007NF-V1-R5

PTVA084007NF-V1-R5

Wolfspeed - a Cree company

RF LDMOS FET 370W, 755 - 805 MHZ

Në magazinë: 0

$84.85000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top