MMRF1004NR1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MMRF1004NR1

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
RF MOSFET LDMOS 28V TO270-2
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
tranzistorë - fets, mosfet - rf
Seria
-
Instock
459
Fletët e të dhënave në internet
MMRF1004NR1 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i tranzistorit:LDMOS
 • frekuenca:2.17GHz
 • fitojnë:15.5dB
 • tension - provë:28 V
 • vlerësimi aktual (amp):-
 • shifra e zhurmës:-
 • aktuale - test:130 mA
 • fuqi - dalje:10W
 • tension - i vlerësuar:68 V
 • paketë / kuti:TO-270AA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-270-2
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
BLF8G19LS-170BVU

BLF8G19LS-170BVU

Ampleon

RF FET LDMOS 65V 18DB SOT1120B

Në magazinë: 0

$76.54650

2SK3718-T1-A

2SK3718-T1-A

Rochester Electronics

N-CHANNEL J-FET

Në magazinë: 213 000

$0.10000

MRF6V3090NBR1

MRF6V3090NBR1

Rochester Electronics

RF ULTRA HIGH FREQUENCY BAND, N-

Në magazinë: 2

$57.11000

ARF465AG

ARF465AG

Roving Networks / Microchip Technology

RF PWR MOSFET 1200V 6A TO-247

Në magazinë: 0

$48.20033

MRF5S9100NR1

MRF5S9100NR1

NXP Semiconductors

FET RF 68V 880MHZ TO-270-4

Në magazinë: 0

$38.33000

2SK771-4-TB-E

2SK771-4-TB-E

Rochester Electronics

NCH J-FET

Në magazinë: 19 888

$0.12000

NSTHS4101PT1G

NSTHS4101PT1G

Rochester Electronics

COMP CPFET 20V 6.7A 34MOH

Në magazinë: 9 000

$0.09000

RFM04U6P(TE12L,F)

RFM04U6P(TE12L,F)

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

MOSFET N-CH PW-MINI

Në magazinë: 0

$1.60776

FSS234-TL-E

FSS234-TL-E

Rochester Electronics

NCH 4V DRIVE SERIES

Në magazinë: 9 000

$0.90000

PTFB192503EL-V1-R250

PTFB192503EL-V1-R250

Wolfspeed - a Cree company

IC AMP RF LDMOS

Në magazinë: 0

$102.25000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top