PD57018-E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PD57018-E

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
FET RF 65V 945MHZ PWRSO10
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
tranzistorë - fets, mosfet - rf
Seria
-
Instock
24
Fletët e të dhënave në internet
PD57018-E PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i tranzistorit:LDMOS
 • frekuenca:945MHz
 • fitojnë:16.5dB
 • tension - provë:28 V
 • vlerësimi aktual (amp):2.5A
 • shifra e zhurmës:-
 • aktuale - test:100 mA
 • fuqi - dalje:18W
 • tension - i vlerësuar:65 V
 • paketë / kuti:PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-PowerSO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CGH35030F

CGH35030F

Wolfspeed - a Cree company

30W GAN HEMT 28V 6.0GHZ FLANGE

Në magazinë: 66

$93.32000

BF1105WR,115

BF1105WR,115

Rochester Electronics

MOSFET N-CH 7V DUAL SOT343R

Në magazinë: 0

$0.18000

MRFG35010NR5

MRFG35010NR5

NXP Semiconductors

FET RF 15V 3.55GHZ

Në magazinë: 0

$34.66000

PTVA127002EV-V1-R0

PTVA127002EV-V1-R0

Wolfspeed - a Cree company

IC AMP RF LDMOS H-36275-4

Në magazinë: 50

$408.40000

BLF182XRSU

BLF182XRSU

Ampleon

RF FET LDMOS 135V 28DB SOT1121B

Në magazinë: 44

$106.86000

64-9174PBF

64-9174PBF

Rochester Electronics

64-9174PBF - MOSFET

Në magazinë: 0

$0.51000

NE3514S02-T1D-A

NE3514S02-T1D-A

Rochester Electronics

SMALL SIGNAL N-CHANNEL MOSFET

Në magazinë: 0

$0.64000

MMRF1306HSR5

MMRF1306HSR5

NXP Semiconductors

FET RF 2CH 133V 230MHZ NI-1230S

Në magazinë: 0

$482.09060

ARF463AG

ARF463AG

Roving Networks / Microchip Technology

RF PWR MOSFET 500V 9A TO-247

Në magazinë: 82

$32.30000

A2T20H330W24SR6

A2T20H330W24SR6

NXP Semiconductors

IC TRANS RF LDMOS

Në magazinë: 0

$338.67460

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top