JAN1N4469CUS

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

JAN1N4469CUS

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
DIODE ZENER 15V 1.5W D5A
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
diodat - zener - teke
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
JAN1N4469CUS PDF
hetim
 • seri:Military, MIL-PRF-19500/406
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • tension - zener (nom) (vz):15 V
 • tolerancës:±2%
 • fuqia - max:1.5 W
 • rezistencë e plotë (maksimum) (zzt):9 Ohms
 • rrymë - rrjedhje e kundërt @ vr:500 nA @ 12 V
 • tension - përpara (vf) (max) @ nëse:1 V @ 200 mA
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 175°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SQ-MELF, A
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:D-5A
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1N5359AE3/TR8

1N5359AE3/TR8

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 24V 5W T18

Në magazinë: 0

$1.81000

SDZT15R7.5

SDZT15R7.5

ROHM Semiconductor

DIODE ZENER 7.5V 100MW SMD0603

Në magazinë: 21 403

$0.28000

HZ9A1RE-E

HZ9A1RE-E

Rochester Electronics

DIODE ZENER 0.5W

Në magazinë: 16 000

$0.02000

BZT52B11

BZT52B11

Diotec Semiconductor

DIODE ZENER 11V 500MW SOD123F

Në magazinë: 0

$0.03130

1PMT5954A/TR7

1PMT5954A/TR7

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 160V 3W DO216AA

Në magazinë: 0

$1.52100

MMSZ5259B-E3-18

MMSZ5259B-E3-18

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 39V 500MW SOD123

Në magazinë: 0

$0.03740

BZX585B8V2 RSG

BZX585B8V2 RSG

TSC (Taiwan Semiconductor)

DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD523F

Në magazinë: 0

$0.04444

BZT52-B22X

BZT52-B22X

Rochester Electronics

DIODE ZENER 22V 590MW SOD123

Në magazinë: 36 000

$0.02000

SMBJ4744A/TR13

SMBJ4744A/TR13

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 15V 2W SMBJ

Në magazinë: 0

$0.61100

HZ20-1TD-E

HZ20-1TD-E

Rochester Electronics

DIODE ZENER 0.5W

Në magazinë: 14 500

$0.04000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top