CDLL4115

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CDLL4115

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
DIODE ZENER 22V 500MW DO213AB
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
diodat - zener - teke
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
CDLL4115 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • tension - zener (nom) (vz):22 V
 • tolerancës:±5%
 • fuqia - max:500 mW
 • rezistencë e plotë (maksimum) (zzt):150 Ohms
 • rrymë - rrjedhje e kundërt @ vr:50 nA @ 16.8 V
 • tension - përpara (vf) (max) @ nëse:1.1 V @ 200 mA
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 175°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:DO-213AB, MELF
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:DO-213AB
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
BZD27C100P RVG

BZD27C100P RVG

TSC (Taiwan Semiconductor)

DIODE ZENER 100V 1W SUB SMA

Në magazinë: 5 325

$0.36000

TLZ3V3-GS18

TLZ3V3-GS18

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD80

Në magazinë: 0

$0.02899

TLZ6V8A-GS18

TLZ6V8A-GS18

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80

Në magazinë: 0

$0.02899

PLZ4V3C-G3/H

PLZ4V3C-G3/H

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 4.44V 960MW DO219AC

Në magazinë: 21 958

$0.30000

CZRA5923B-G

CZRA5923B-G

Comchip Technology

DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO214AC

Në magazinë: 0

$0.12934

JANTX1N4111CUR-1

JANTX1N4111CUR-1

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 17V 500MW DO213AA

Në magazinë: 0

$20.27010

TSZU52C16 RGG

TSZU52C16 RGG

TSC (Taiwan Semiconductor)

DIODE ZENER 16V 150MW 0603

Në magazinë: 0

$0.04395

KDZVTFTR16B

KDZVTFTR16B

ROHM Semiconductor

DIODE ZENER 16V 1W PMDU

Në magazinë: 2 782

$0.43000

1N5361A/TR8

1N5361A/TR8

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 27V 5W T18

Në magazinë: 0

$1.81000

1N5251BBULK

1N5251BBULK

EIC Semiconductor, Inc.

DIODE ZENER 22V 500MW DO35

Në magazinë: 4 000

$0.18000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top