R5F100GEANA#W0

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

R5F100GEANA#W0

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48HWQFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
R5F100GEANA#W0 PDF
hetim
 • seri:RL78/G13
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Last Time Buy
 • procesor bërthamë:RL78
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:32MHz
 • lidhjes:CSI, I²C, LINbus, UART/USART
 • pajisjet periferike:DMA, LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:34
 • madhësia e memories së programit:64KB (64K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:4K x 8
 • madhësia e dashit:4K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.6V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 10x8/10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:48-WFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-HWQFN (7x7)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
R5F10WMEAFB#50

R5F10WMEAFB#50

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP

Në magazinë: 0

$1.77020

CY8C22345-24SXI

CY8C22345-24SXI

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 0

$7.18000

STM32F777VIH6

STM32F777VIH6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TFBGA

Në magazinë: 0

$17.77000

ATTINY1616-MFR

ATTINY1616-MFR

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20VQFN

Në magazinë: 0

$0.85000

R5F10CMEJFB#V2

R5F10CMEJFB#V2

Rochester Electronics

16-BIT, FLASH, RL78 CPU

Në magazinë: 0

$0.41000

XS1-L6A-64-TQ128-C5

XS1-L6A-64-TQ128-C5

XMOS

IC MCU 32BIT 64KB SRAM 128TQFP

Në magazinë: 0

$9.50367

EZ80F91AZ050SK

EZ80F91AZ050SK

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 768

$12.21000

PIC16C621A-04/SO

PIC16C621A-04/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC

Në magazinë: 20

$1.96000

MSP430F5242IRGZR

MSP430F5242IRGZR

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48VQFN

Në magazinë: 10 000

$2.35000

R5F100LHAFB#10

R5F100LHAFB#10

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 64LFQFP

Në magazinë: 0

$2.18770

Kategoria e produkteve

Top