SPC5646BK0MMJ1R

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPC5646BK0MMJ1R

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 32BIT 3MB FLASH 256MAPBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:MPC56xx Qorivva
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:e200z4d
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:120MHz
 • lidhjes:CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI
 • pajisjet periferike:DMA, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:199
 • madhësia e memories së programit:3MB (3M x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:64K x 8
 • madhësia e dashit:192K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 33x10b, 10x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:256-LBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:256-MAPBGA (17x17)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LPC54605J512BD100E

LPC54605J512BD100E

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$4.52000

R5F51305ADFL#10

R5F51305ADFL#10

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LFQFP

Në magazinë: 0

$2.30460

ATMEGA48V-10MUR

ATMEGA48V-10MUR

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN

Në magazinë: 6 088

$2.16000

CY8C3444AXA-106

CY8C3444AXA-106

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$11.05150

CG7072AAT

CG7072AAT

Cypress Semiconductor

SEMICONDUCTOR OTHER

Në magazinë: 0

$3.42930

PIC32MX130F128L-I/PF

PIC32MX130F128L-I/PF

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$3.94900

MSP430F67691IPZR

MSP430F67691IPZR

Texas

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$8.02769

AT91SAM7S128D-MU-999

AT91SAM7S128D-MU-999

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16/32BIT 128KB FLSH 64QFN

Në magazinë: 0

$6.90803

MC9S08AW60CFUER

MC9S08AW60CFUER

NXP Semiconductors

IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64QFP

Në magazinë: 873

$12.67000

S912ZVLA64F0CLC

S912ZVLA64F0CLC

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 0

$5.08750

Kategoria e produkteve

Top