STM32L071RBT6

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STM32L071RBT6

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STM32L071RBT6 PDF
hetim
 • seri:STM32L0
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M0+
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:32MHz
 • lidhjes:I²C, IrDA, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:51
 • madhësia e memories së programit:128KB (128K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:6K x 8
 • madhësia e dashit:20K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.65V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 16x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-LQFP (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EFM8BB31F32I-C-QFN32

EFM8BB31F32I-C-QFN32

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32QFN

Në magazinë: 0

$1.14108

LC87F2832AUFL64TBM-E

LC87F2832AUFL64TBM-E

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER 8-BIT LC8XX CPU

Në magazinë: 4 000

$2.14000

PIC16F18446-I/P

PIC16F18446-I/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20DIP

Në magazinë: 1 014

$2.00000

MC9S08AC128CLKE

MC9S08AC128CLKE

NXP Semiconductors

IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80LQFP

Në magazinë: 470

$10.87000

MK10DX64VLF5

MK10DX64VLF5

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 0

$6.34000

C8051F964-B-GQ

C8051F964-B-GQ

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80TQFP

Në magazinë: 0

$12.15000

PIC16C621A-04/SO

PIC16C621A-04/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC

Në magazinë: 20

$1.96000

DSPIC33FJ128MC708A-I/PT

DSPIC33FJ128MC708A-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80TQFP

Në magazinë: 58

$7.22000

SPC5604PEF1VLQ6

SPC5604PEF1VLQ6

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 0

$18.75500

ATSAMD20J15A-AN

ATSAMD20J15A-AN

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$1.99100

Kategoria e produkteve

Top