S912XET256BCAA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

S912XET256BCAA

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80QFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:HCS12X
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:HCS12X
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:50MHz
 • lidhjes:CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, SCI, SPI
 • pajisjet periferike:LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:59
 • madhësia e memories së programit:256KB (256K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:4K x 8
 • madhësia e dashit:16K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.72V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 8x12b
 • lloji i oshilatorit:External
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:80-QFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:80-QFP (14x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PIC24FJ128GL410T-I/PT

PIC24FJ128GL410T-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$2.92602

MSP430G2202IRSA16R

MSP430G2202IRSA16R

Texas

IC MCU 16BIT 2KB FLASH 16QFN

Në magazinë: 0

$0.61824

DSPIC30F5011T-20E/PT

DSPIC30F5011T-20E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 66KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 1 200

$8.49000

SIM3C146-B-GQ

SIM3C146-B-GQ

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$7.78838

MSP430FR2110IPW16R

MSP430FR2110IPW16R

Texas

IC MCU 16BIT 2KB FRAM 16TSSOP

Në magazinë: 0

$1.09000

MCF51JM128VQH

MCF51JM128VQH

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFP

Në magazinë: 0

$13.90000

FS32K116LFT0VLFT

FS32K116LFT0VLFT

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 0

$5.94000

PIC16C621A-04/SO

PIC16C621A-04/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC

Në magazinë: 20

$1.96000

MC908QC16VDRE

MC908QC16VDRE

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8 BIT, FLASH, H

Në magazinë: 750

$3.80000

DSPIC33FJ16MC304-E/PT

DSPIC33FJ16MC304-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP

Në magazinë: 0

$3.50003

Kategoria e produkteve

Top